Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Studio A58
Middelburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Swaf
Hoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bootstraat
Hasselt
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
De Amer
Amen
De Flux
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grand Theatre
Groningen
15:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Kulturhus
Ruurlo
zaterdag 02 december 2017
20:00
The Covering
Little Devil, Tilburg
Stef Bos - Kern
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Absolutely Floyd
Manifesto, Hoorn
Racoon
Martiniplaza, Groningen
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
21:00
40UP
Mezz, Breda
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Jeroen van Helsdingen Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Friction & The Roots Drivers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Into Darkness
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Call It Off
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ruben Hoeke Band
Oerkroeg Schiller, Aalten
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
The Dubbeez
P3, Purmerend
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
Dool
Paard, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paard, Den Haag
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
Confidence Man
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dillon
Paradiso, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
The Blues Brothers
Parktheater, Eindhoven
De Kift
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mysterons
Patronaat, Haarlem
My Baby
Patronaat, Haarlem
21:30
Club Mozaïek Live
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Kenny B
Podium Victorie, Alkmaar
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
The Charm The Fury
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Laurence Jones
Q-Factory, Amsterdam
20:00
My Blue Van
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Paris - Berlin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ricky Koole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Boyz in the Woods
Simplon, Groningen
Zitakula
Simplon, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
20:00
Gemitaiz / DJ Madman / Priestess
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Swaf, Hoorn
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
20:30
Maaike Martens
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Danny Vera
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Nits
Theater De Lievekamp, Oss
Ntjam Rosie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Veste, Delft
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Joseph & Maia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wim Mertens Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Kelela
Trix, Antwerpen
23:30
Hard Shoulder / Pressure Pact
Vera, Groningen
20:00
Get up Amsterdam
Volta, Amsterdam
20:00
Marilyn Manson
Vorst Nationaal, Brussel
Leonie Meijer - Hier.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Doelen Kwartet / Ensemble Gending
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 03 december 2017
20:00
Extreme
013, Tilburg
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
15:30
Ancient / Asagraum / Infinity
Baroeg, Rotterdam
11:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
The Amity Affliction
Bootstraat, Hasselt
16:30
Blue Guitars
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Lydia Lunch
dB's, Utrecht
Stephanie Struijk
De Amer, Amen
Donnerwetter
De Flux, Zaandam
Fink
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
Nausica
Gigant, Apeldoorn
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
15:00
Janne Schra
Het Bolwerk, Sneek
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Guy Verlinde
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo