Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Het Klooster
Woerden
Hofman
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Witte Theater
IJmuiden
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
Grote- of Sint Janskerk
Schiedam
19:15
De Bosuil
Weert
Dynamo
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gaslab TU/e
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Hedon
Zwolle
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
21:00
Winston
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
De Meenthe
Steenwijk
donderdag 15 december 2016
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Marvin Dee
Hofman, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anúna
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
Paul de Munnik
Theater De Storm, Winterswijk
The Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
3J'S - Acoustic Christmas
Theater Zinin, Nijverdal
T-99 + Miraculous Mule
Vera, Groningen
Trixie Whitley
Vooruit, Gent
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
Kizzy
Grote- of Sint Janskerk, Schiedam
19:15
Popavond Muziekschool De Drieklank
De Bosuil, Weert
Caliban + Suicide Silence + To The Rats and Wolves + Any Given Day
Dynamo, Eindhoven
19:30
EMM Pre Party
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Cool Quest
Melkweg, Amsterdam
19:30
A Soulful Xmass with Berget Lewis
Mezz, Breda
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dans Dans
Botanique, Brussel
20:00
Cafe akoestiek
Duycker, Hoofddorp
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Gaslab TU/e, Eindhoven
20:00
Morgarten / Slechtvalk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers - kerstshow
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Town of Saints
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lucy Woodward
Patronaat, Haarlem
20:00
Blaudzun
Patronaat, Haarlem
20:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:15
Her Majesty
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
20:15
Georgie Fame / Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater Sneek, Sneek
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
AINSI, Maastricht
20:30
Letz Zep
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:30
Skip & Die
EKKO, Utrecht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
Sandra van Nieuwland
Hedon, Zwolle
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
20:30
CUT_ / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Alex Roeka, Reyer Zwart en Jeroen Kleijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Open Podium ft. Alkmaars Songwriter Collectief
Victorie, Alkmaar
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Joanne Shaw Taylor
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Blizzard
Little Devil, Tilburg
21:00
Indian Askin
Mezz, Breda
21:00
Coppersky / Green Lizard
Winston, Amsterdam
vrijdag 16 december 2016
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
Trixie Whitley
C.C. Hasselt, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Birth of Joy / The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk