Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Markant Uden
Uden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Metropool
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Grounds
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Mezz
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
19:30
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Club Basis
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Luxor Live
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Pul
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Altstadt
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
't Ukien
Kampen
20:45
013
Tilburg
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Musis
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Bosuil
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Boerderij
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
Chassé Theater
Breda
20:30
Vorstin
Hilversum
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
18:00
Rotown
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Iduna
Drachten
16:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Sportpaleis
Antwerpen
donderdag 14 december 2017
19:30
Finale Utrecht Popprijs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Eindhoven Metal Meeting Pre-Party
Effenaar, Eindhoven
23:00
Dominik Eulberg / Reinier Zonneveld
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Broederliefde
Metropool, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
22:00
Bazzookas
Merleyn, Nijmegen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Ali Farka Touré Band + Terakaft
Grounds, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Albert Hammond Sr.
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Alain Clark
Mezz, Breda
67
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 15 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
19:30
Weval
Paard, Den Haag
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
20:30
Tobias Delius
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
Tim Vantol
Luxor Live, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:00
The 101’s
De Pul, Uden
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut
Little Devil, Tilburg
20:15
Sven Ratzke
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Sue the Night
Altstadt, Eindhoven
Stephanie Struijk
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Stef Bos - Kern
Theater Sneek, Sneek
Son Little
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Smoking Alaska
Willemeen, Arnhem
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Scrum
't Ukien, Kampen
20:45
Roy Donders
013, Tilburg
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Leest, Waalwijk
Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ricky Koole
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:00
Pink Floyd Project
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Oleta Adams
Spant!, Bussum
20:30
Ntjam Rosie
Het Veur Theater, Leidschendam
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nick & Simon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
23:00
Midas / PALMSY
Merleyn, Nijmegen
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Lacuna Coil
Metropool, Hengelo
21:00
Kris Berry
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Kande
Burgerweeshuis, Deventer
K's Choice
De Bosuil, Weert
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jo Harman
Boerderij, Zoetermeer
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Iron Mask
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Intergalactic Lovers
Podium 't Beest, Goes
21:00
HUISMERK
PopEi, Eindhoven
21:00
Happy Camper
Hedon, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:30
Giant Tiger Hooch
Vorstin, Hilversum
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Folk Road Show
Simplon, Groningen
Five Finger Death Punch / In Flames
AFAS Live, Amsterdam
18:00
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Elles Bailey
Iduna, Drachten
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen