Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Club Solo
Breda
21:00
Mezz
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Cultura
Ede
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
Café Buckshot
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Q-bus
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
De Smeltkroes
Maarheeze
23:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
19:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:30
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
vrijdag 13 januari 2017
22:00
Shht
Club Solo, Breda
21:00
Qeaux Qeaux Joans (solo) in Mezz Breda
Mezz, Breda
The Dutch Eagles
Spant!, Bussum
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Uncle Vernon
Paard, Den Haag
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
T-99
Paard, Den Haag
Eef van Breen - Chapman
Theater aan het Spui, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
21:00
Darlyn
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Martha Jane & The Talisman
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Diona Fox & her Ragdolls / Frans Huxie / Jacklust / Mary Syll / WELLS
Bibelot, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cultura, Ede
Night Fever - the very best of the Bee Gees
Effenaar, Eindhoven
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Reggehof, Goor
Rob Klerkx & the Secret - 2 Meter Sessies
Café Buckshot, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Bouncers
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Beun, Heiloo
20:15
LOS - VAST
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:30
Harry Sacksioni
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
22:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Wanted: Danny Ramirez & Dan German
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
ZAPPATiKA
Q-bus, Leiden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot
De Smeltkroes, Maarheeze
23:00
Andrew Weatherall
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Queens Of The Stone Age Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Chris Silos - Pierewaaien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater De Winsinghhof, Roden
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Huun-Huur-Tu
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roy Hargrove
BIRD, Rotterdam
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Kik
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
19:00
Black Ritual Fest: Faal + Drawn into Descent + Locus Amoenus + Nefast
Little Devil, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Y’Abba Do!
Markant Uden, Uden
20:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Inc
De Pul, Uden
20:30
Bong-Ra / Deformer / Voodoom
dB's, Utrecht
20:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman / Ruben Hoeke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Pearl Jam + Live tribute (by ONCE + Simple Creed)
De Bosuil, Weert
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Altan
Zaantheater, Zaandam
Orgaanklap
Hedon, Zwolle
Paul de Munnik
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 14 januari 2017
20:30
Harry Sacksioni
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
The Dutch Eagles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
3rd Machine / Hibakusha / Selfmachine
P60, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Black Decades / Mirrors for Psychic Warfare
OCCII, Amsterdam
21:00
Big Daddy Wilson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Carpenter Brut
Melkweg, Amsterdam
19:00
First Breath After Coma / The Gift
Melkweg, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Dubnation #18 w/ Masego Soundsystem
Willemeen, Arnhem
20:00
The Analogues - Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Greetje Bijma Kwintet
PlusEtage, Baarle-Nassau
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
Project Bongo Bar Tour
Mezz, Breda
Jan Akkerman - 70 jaar tour - Met special guests: Bert Heerink & Ruben
Mezz, Breda
20:00
Parade Ground
Botanique, Brussel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Spant!, Bussum