Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
12:30
Grounds
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Club Jazz & Pop
Andijk
De Radstake
Heelweg
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
PIP
Den Haag
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
20:00
Dokbox
Gent
Witkamp
Laren
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
18:00
De Pul
Uden
De Bosuil
Weert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
23:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
EKKO
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Duif
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De School
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Ahoy
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:15
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
De Grote Kerk
Alkmaar
20:30
P60
Amstelveen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:30
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
19:00
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
Cafe Rocks
Enschede
Atak
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Vorstin
Hilversum
16:30
Vorstin
Hilversum
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
zondag 24 december 2017
15:00
Jhilani wijsman
PopEi, Eindhoven
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
12:30
An Easy Sunday (special edition/pre-christmas)
Grounds, Rotterdam
23:00
Moksi / Yellow Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 25 december 2017
14:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Ruben Hoeke Band
Club Jazz & Pop, Andijk
Bökkers
De Radstake, Heelweg
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 26 december 2017
20:30
Ik ben mijn lied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Au Moins
Luxor Live, Arnhem
15:00
Jules de Corte - Lied van mijn vader II - Ernst de Corte & Guus Westdo
Beauforthuis, Austerlitz
Tom Trago
PIP, Den Haag
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
Basic Grooves | Steve Rachmad
Atak, Enschede
20:00
Eefje De Visser
Dokbox, Gent
Bökkers
Witkamp, Laren
23:00
House Classix
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Livity
Ahoy, Rotterdam
21:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Kots Op Kerst XII met o.a. Bluewaffle Sauerkraut
Little Devil, Tilburg
18:00
Bootleg Betty / BZB / Dos Paulos / Wipneus en Pim
De Pul, Uden
The Marley Experience
De Bosuil, Weert
woensdag 27 december 2017
20:30
Han Bennink / Irène Schweizer
Bimhuis, Amsterdam
The Marley Experience
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
King Automatic
Mezz, Breda
20:00
My Blue Van
Burgerweeshuis, Deventer
14:15
Pannenkoekenfestival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Another Journey
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Fusebox
Vorstin, Hilversum
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Het Bolwerk, Sneek
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
20:15
Symfo Classics ll
Hedon, Zwolle
donderdag 28 december 2017
20:00
Gonsofus
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:45
Slimzos in the Dam
Melkweg, Amsterdam
21:30
Ballongezelschap
Paradiso, Amsterdam
20:30
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Sugar Factory, Amsterdam
Tom Trago
De School, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Mala Vita Afscheidstour
Paard, Den Haag
21:15
Abba Gold - The Christmas Special Show
Effenaar, Eindhoven
21:30
De Nachtwinkel / Esther de Jong
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rick Nolov Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
The Marley Experience
Gebr. De Nobel, Leiden
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
Brotherhood Squad / Jacin Trill
Merleyn, Nijmegen
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Ahoy, Rotterdam
20:00
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:15
Eefje De Visser
EKKO, Utrecht
Nele Needs A Holiday
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lemmy Lives (A Motörhead Memorial)
Hedon, Zwolle
vrijdag 29 december 2017
20:30
Bossche Band Battle
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Grote Kerk, Alkmaar
20:30
Vadim Neselovskyi
P60, Amstelveen
23:45
Cassius / Gideon Fierman / Pablo Discobar Soundsystem
Sugar Factory, Amsterdam
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
19:00
Metropole Orkest / Jameszoo
Melkweg, Amsterdam
19:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
Melkweg, Amsterdam
Sue the Night
Melkweg, Amsterdam
15:30
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sundaypeople
Luxor Live, Arnhem
21:00
Crazy Little Things - Queen Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mala Vita - Afscheidstour
Mezz, Breda
20:00
Pene Corrida - Star Wars Special
Mezz, Breda
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Knight Area
Bibelot, Dordrecht
Lemmy Lives 2 (A Motörhead Memorial)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Imitallica
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:00
Free (ex Have Heart)
Dynamo, Eindhoven
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
The Charm The Fury
Atak, Enschede
20:30
New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Høken met The Heinoos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tribute to Dire Straits by Boom like that!
Vorstin, Hilversum
16:30
Tribute to The Rolling Stone by Flight
Vorstin, Hilversum
Orange Skyline
Merleyn, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen