Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Time Out
Gemert
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaal Thijssen
Vlierden
Zaantheater
Zaandam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Café The Pocket
Katwijk
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fluor
Amersfoort
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Hedon
Zwolle
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Het Musiater
Zevenaar
Lux
Nijmegen
Lux
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Oosterkerk
Amsterdam
14:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
23:00
Pacific Parc
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Perron-3
Rosmalen
16:00
Popcentrale
Dordrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
13:00
Poppodium Volt
Sittard
Porgy en Bess
Terneuzen
15:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
The Saint
Eindhoven
22:30
The Waterhole
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:00
Theater de Beun
Heiloo
11:00
Theater de Beun
Heiloo
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
20:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
zaterdag 16 december 2017
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sabrina Starke
Simplon, Groningen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Spant!, Bussum
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
Vuurwerk!
Sugar Factory, Amsterdam
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ricky Koole
Theater De Veste, Delft
20:00
The Nits
Theater Sneek, Sneek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Broederliefde
Time Out, Gemert
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Marble Heart
Vera, Groningen
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Elles Bailey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
zondag 17 december 2017
15:00
Verbal Delirium
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:30
Tamino
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons
Café The Pocket, Katwijk
18:00
Bon Scotch
Café ‘t Spektakel, Asten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Fay Claassen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lisa Lois
De Meester, Almere
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Sean Webster
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:45
Ali Farka Toure Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
7 Layers Sessions
Effenaar, Eindhoven
Jo Harman
Fluor, Amersfoort
18:30
De Grote Prijs van de Bollenstreek
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
16:15
Charlie Dée
Gigant, Apeldoorn
20:15
Spinvis
Hedon, Zwolle
Stephanie Struijk
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Torgeir Waldemar
Lux, Nijmegen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Lux, Nijmegen
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
15:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
19:30
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
20:30
Happy Camper
Mezz, Breda
20:00
Ruben Hoeke Band
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Balkankoor Slavuj
Oosterkerk, Amsterdam
14:00
Disco Zonder Drempels Christmas Edition
P3, Purmerend
K's Choice
Paard, Den Haag
23:00
The Phantom Four
Pacific Parc, Amsterdam
Rondé
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zorita
Paradiso, Amsterdam
20:00
Oathbreaker
Patronaat, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
16:00
Phantom Elite
Popcentrale, Dordrecht
15:00
Autumn Leaves
PopEi, Eindhoven
13:00
Kunstbende Limburg Open Podium
Poppodium Volt, Sittard
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Porgy en Bess, Terneuzen
15:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
19:30
Jakob Ogawa
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Big Ritch and the Blacksmith Company
The Saint, Eindhoven
22:30
Sweet Mary Jane
The Waterhole, Amsterdam
14:30
Denise Jannah
Theater Dakota, Den Haag
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Channel Zero
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
JJ Sharp band
Vorstin, Hilversum
15:00
Bigband Blast! Kim
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
maandag 18 december 2017
K's Choice
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
20:00
7 Layers Sessions
Grand Theatre, Groningen
21:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
ORB (aus)
Paard, Den Haag
LANY
Paradiso, Amsterdam
20:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Paradiso, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
20:00
begin met typen om artiesten te zoeken / Nederlands Studenten Jazz Ork
Simplon, Groningen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Greyhound / Lennard Ypma / Micha Lensink
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 19 december 2017
Symphonic Pink Floyd
Ahoy, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
19:45
Bruno Major / Lewis Capaldi / SYML
Doornroosje, Nijmegen