Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
DeLaMar
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Idea
Soest
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
The Saint
Eindhoven
20:30
De Paap
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Ampere
Antwerpen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
dB's
Utrecht
Hedon
Zwolle
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Grote Kerk
Zwolle
Ketelhuis
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Breepark
Breda
20:00
De Meester
Almere
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeMess
Naarden
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Bosuil
Weert
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Bonte Wever
Assen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
Mezz
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Perron-3
Rosmalen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater De Kolk
Assen
Het Diekhuus
Middelharnis
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Mozaiek
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
ATLAS Theater
Emmen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
LantarenVenster
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 21 december 2017
20:30
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Frank Valenza / Slack Attack / The Fiscus
Sugar Factory, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
20:00
Dio Returns
Trix, Antwerpen
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special
The Saint, Eindhoven
20:30
De Waanzin
De Paap, Den Haag
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Kift
De Helling, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
Call It Off
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bazzookas
013, Tilburg
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Altın Gün
EKKO, Utrecht
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 22 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
X-Max Reggae Party met Stontjie Reggae Crew
dB's, Utrecht
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Grote Kerk, Zwolle
Tom Trago
Ketelhuis, Eindhoven
21:00
Tokoloko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Tiësto
Breepark, Breda
20:00
The Overslept
De Meester, Almere
The Nits
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dutch
DeMess, Naarden
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Charm The Fury
Podium 't Beest, Goes
20:00
Teske
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sunday at eight
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Soulwax
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
SiSoSesSies
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Sevn Alias
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Phantom Elite
De Bosuil, Weert
Pater Moeskroen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Overmono / Tessela / Truss
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Oleta Adams
De Bonte Wever, Assen
23:00
Nightshift presents: De Sluwe Vos
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
Nele Needs A Holiday
Mezz, Breda
20:30
Nadja Filtzer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mister and Mississippi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Metropole Orkest & Caro Emerald
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Massada
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Luwten
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kim Janssen + Rosemary & Garlic in Groene Engel
Groene Engel, Oss
21:00
Kerst Naborrel: Beastie Boys Undercover
Little Devil, Tilburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Vlam
Het Diekhuus, Middelharnis
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
In het licht van...Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
Podium Mozaiek, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
23:45
Fort Romeau
Sugar Factory, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eefje De Visser
Bitterzoet, Amsterdam
Dool
De Helling, Utrecht
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
ATLAS Theater, Emmen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
DASH!
Bimhuis, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Figi Theater, Zeist
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
LantarenVenster, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Chezidek
Grounds, Rotterdam
20:00
Celine Cairo
Gebr. De Nobel, Leiden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal