Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Q-bus
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Merleyn
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ahoy
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Peppel
Zeist
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den heuvel
Alphen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
OT301
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Mezz
Breda
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
maandag 23 januari 2017
20:00
Deltion Stars
Hedon, Zwolle
dinsdag 24 januari 2017
20:30
Stephen Fearing
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Karsu
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Kapitan Korsakov
Paradiso, Amsterdam
Cage the Elephant
Paradiso, Amsterdam
20:30
Shovels & Rope
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hurray For The Riff Raff
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Goudse Schouwburg, Gouda
The Cactus Blossoms
Q-bus, Leiden
Trentemoller
Muziekgieterij, Maastricht
20:45
Axel Flóvent
Merleyn, Nijmegen
Black Honey
Rotown, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
20:00
K's Choice
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 25 januari 2017
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Find Us In Slumberland
Paradiso, Amsterdam
22:00
Delv!s
Paradiso, Amsterdam
21:00
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Marcia Ball
North Sea Jazz Club, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
PUP (CA) / Newmoon (BE)
Winston, Amsterdam
Black Honey
Paradiso, Amsterdam
Philippe Jaroussky
Concertgebouw, Amsterdam
Dropkick Murphys
AFAS Live, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Kaleo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
The Dutch Eagles
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Rabasa
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
MYCA
Patronaat, Haarlem
20:00
SNFU
Bootstraat, Hasselt
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 2e jaars
Metropool, Hengelo
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Paranoid State
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Lezing Leo Blokhuis: Legends
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Cactus Blossoms
Cobblestone, Oldenzaal
20:15
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
FABELHAFT
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Axel Flóvent
De Helling, Utrecht
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Def Americans
De Peppel, Zeist
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
donderdag 26 januari 2017
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag