Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:45
Merleyn
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Q-bus
Leiden
Rotown
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Winston
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cultura
Ede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Den heuvel
Alphen
20:45
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
maandag 23 januari 2017
Bon Iver
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 24 januari 2017
20:00
K's Choice
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:45
Axel Flóvent
Merleyn, Nijmegen
Trentemoller
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Kapitan Korsakov
Paradiso, Amsterdam
Cage the Elephant
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hurray For The Riff Raff
Paradiso, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
The Cactus Blossoms
Q-bus, Leiden
Black Honey
Rotown, Rotterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stephen Fearing
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Karsu
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Shovels & Rope
Tolhuistuin, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 januari 2017
Dropkick Murphys
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Kaleo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
SNFU
Bootstraat, Hasselt
20:00
Rabasa
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
The Cactus Blossoms
Cobblestone, Oldenzaal
21:00
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
Philippe Jaroussky
Concertgebouw, Amsterdam
Axel Flóvent
De Helling, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 2e jaars
Metropool, Hengelo
20:00
Paranoid State
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Lezing Leo Blokhuis: Legends
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Marcia Ball
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Find Us In Slumberland
Paradiso, Amsterdam
22:00
Delv!s
Paradiso, Amsterdam
St. Paul & The Broken Bones
Paradiso, Amsterdam
Black Honey
Paradiso, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
MYCA
Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
FABELHAFT
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
PUP (CA) / Newmoon (BE)
Winston, Amsterdam
The Dutch Eagles
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 26 januari 2017
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Vaudou Game
BIRD, Rotterdam
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Tangled Horns
Cul de Sac, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
7 layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille
EKKO, Utrecht
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen