Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bootstraat
Hasselt
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Café de Noot
Hoogland
21:00
Café De Speeltuin
Breda
20:00
Café Knarie
Groningen
19:00
Café Knarie
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Warande
Turnhout
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Iduna
Drachten
IJsselhallen
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
Moonshine
Sliedrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
20:15
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
PopEi
Eindhoven
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Roodkapje
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Sportpaleis
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Dance Factory
Berltsum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Son
23:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
zaterdag 20 januari 2018
20:00
Weval
Bootstraat, Hasselt
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
21:00
Resurrection of OnderstroomBreda
Café De Speeltuin, Breda
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 4
Café Knarie, Groningen
19:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
20:00
Mothership of Led Zeppelin
De Pul, Uden
20:15
Tjens Matic
De Warande, Turnhout
Leon van der Zanden - Kameleon
De Weijer, Boxmeer
20:00
Humo's Rock Rally
De Zwerver, Oostende
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
AmenRa
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Matt Bianco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Nordic Delight: Högni / Great News / Phlake
EKKO, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Flint, Amersfoort
20:00
Bad to the Bone
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Monomyth
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
The Dutch Queen Tribute
Groene Engel, Oss
20:00
We Fall Slowly
Grote Kerk van Emmen, Emmen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Hoftheater, Raalte
20:30
Toontje Lager
Iduna, Drachten
Golden Earring
IJsselhallen, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Sam Baker
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hanger A-Team / Motörblok / Sepultribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Stef Bos - Kern
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Heavy Karaoke Night
Little Devil, Tilburg
20:00
Lola Sonic with : The Mudd, Van Marban, Lou Patty and BAA$
LOLA050, Groningen
21:00
Metal Manifesto
Manifesto, Hoorn
20:00
Lizzard / O.R.k
Melkweg, Amsterdam
18:00
MISS MAY I / FIT FOR A KING / VOID OF VISION / CURRENTS
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wishbone Ash
Metropool, Hengelo
Imitallica / Megaseth / PLAYER / The Covernant
Mezz, Breda
20:00
Moonshine Brigade
Moonshine, Sliedrecht
22:00
Wave to the Future: met Noire Antidote & Red Velvet Deception
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Dick de Graaf
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Mörk
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Rockabilly Blitz: Supersonics / The Pearls / The Tumblin' GoGo's
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
All the King's Daughters
Nijend 24, Anderen
21:00
The Foreign Resort
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Cultura Tres / Onegodless / Rising Conflict / Seita
P3, Purmerend
20:15
Akcent
Paard, Den Haag
19:30
Mister Pretty + guests
Paard, Den Haag
19:30
De Kift
Paard, Den Haag
20:30
Steph Cameron
Paco Plumtrek, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
UB40
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen Zijlstra - Waterman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Singshop shownight
PopEi, Eindhoven
17:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:30
Sranan Gowtu
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Qurated by Canshaker Pi: Apneu / Steve French
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hater
Roodkapje, Rotterdam
Isaac Gracie
Rotown, Rotterdam
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Atomnation
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
TDF Schoolparty met Famke Louise
The Dance Factory, Berltsum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:45
Brace
TivoliVredenburg, Utrecht
Myrkur
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
23:00
Kd Soundsystem
Vorstin, Hilversum
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Lady Gaga
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 21 januari 2018
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Brides Of Lucifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Maarten Koningsberger
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Enrico Berretta
Burgerweeshuis, Deventer
De Raad van Toezicht
Cacaofabriek, Helmond