Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Bibelot
Dordrecht
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Expo Twente
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
P3
Purmerend
Podium Reimerswaal
Rilland
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Little Devil
Tilburg
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Bosuil
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
Musis
Arnhem
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
15:00
Mezz
Breda
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
De Terp
Oudorp
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
20:00
Café Café
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 13 januari 2018
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
50 years of LED ZEPPELIN by Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
20:30
Ground Control
Vorstin, Hilversum
20:15
Frans Bauer
Theater Gooiland, Hilversum
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Anger Machine / Degenerate / START/OVER / Horizon Tide
P3, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
21:00
The Black Marble Selection + Tamarin Desert
Grounds, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
De Bosuil, Weert
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Julian Sas / The Bintangs
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
Kleazer
Jacks Music Bar, Zwolle
zondag 14 januari 2018
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
maandag 15 januari 2018
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
woensdag 17 januari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Wende Snijders
Paard, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven