Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
The Corner
Kampen
20:00
't Ukien
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Edesche Concertzaal
Ede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
20:30
Sound Dog
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel
Braine-le-Comte
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Ruïnekerk
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
18:30
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
vrijdag 27 januari 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
21:00
Status Quo Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
The Adele Project
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Muze, Noordwijk
Philippe Geubels
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
T-99
Gebr. De Nobel, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Lone Wolves: Fickle Ghost + G Voz + We All Think We're Money
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dizzy Mizz Lizzy
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Rock the Night 80s Tribute
The Corner, Kampen
20:00
Quintus Popschool Presentatie
't Ukien, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
New Cool Collective
Duycker, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Mattias La Eklundh
Duycker, Hoofddorp
End of the Dream
Vorstin, Hilversum
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
20:30
Emiliana Torrini & The Colorist
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Harderwijk, Harderwijk
André Manuel - De Onzen
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Cultura Tres
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:00
BMI Goes India
M.C. Kinky Star, Gent
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
The Dutch Eagles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
AIDAN & THE WILD
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Parktheater, Eindhoven
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:30
Thijs Kemperink, Zleur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sari Schorr
Iduna, Drachten
20:00
FABELHAFT
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
The Tightropes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Beatbusters
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Disaster / Temple Renegade / Venhill
Paard, Den Haag
20:15
Stephen Fearing
Theater in de Steeg, Den Haag
DeWolff
Paard, Den Haag
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Dandy Devils Inc. + meer!
De Bakkerij, Castricum
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Spant!, Bussum
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
20:30
ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
20:00
K's Choice
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel, Braine-le-Comte
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Maagd, Bergen op Zoom
Snowapple
Ruïnekerk, Bergen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
Paul de Munnik
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater De Kolk, Assen
Lookapony + Abdomen
Luxor Live, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Posttheater, Arnhem
Shakatak
Luxor Live, Arnhem
20:00
SNFU
Willemeen, Arnhem
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Posttheater, Arnhem
20:30
St. Tropez + The Mighty Breaks
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Orpheus, Apeldoorn
22:00
A$AP TYY
Paradiso, Amsterdam
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Meervaart, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar
Volta, Amsterdam
20:00
Moses
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bazzookas
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Flower / Vaudou Game
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
Porta
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kevin Devine and the Goddamn Band
Melkweg, Amsterdam
00:00
NGHTDVSN pres. Max Cooper – all night
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 januari 2017
19:45
JazzArt Orchestra & Joseph Bowie
Hedon, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Pater Moeskroen - Fiesta!
Het Musiater, Zevenaar
21:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
De Flux, Zaandam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk