Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
18:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
Poppodium Culemborg
Culemborg
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
15:30
Wim's Muziekkelder
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
JKC Nirwana
Dronten
23:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Atak
Enschede
De Eendracht
Gemert
De Reggehof
Goor
23:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
20:15
De Stenge
Heinkenszand
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
C.C De Muze
Heusden-Zolder
22:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kees
Huissen
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
18:30
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Artishock
Soest
21:30
De Fles
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Extase
Tilburg
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
zaterdag 28 januari 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tift Merritt
Melkweg, Amsterdam
Qeaux Qeaux Joans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Incognito
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Radio Dept.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
19:30
The Dillinger Escape Plan
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Devin Townsend Project
Trix, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Wederganger / Folteraar / Possession / Slægt / Deathcult
Willemeen, Arnhem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
19:30
Bastard Fest in Mezz Breda
Mezz, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
BREStheater, Brielle
20:00
Natalia
Concertgebouw, Brugge
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
24 Pesos
Poppodium Culemborg, Culemborg
20:30
The Cactus Blossoms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bouwkunde, Deventer
Toontje Lager
Burgerweeshuis, Deventer
15:30
The Dutch
Wim's Muziekkelder, Doetinchem
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tribute to 2016!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Metal Battle - Voorronde Flevoland
JKC Nirwana, Dronten
23:00
King Shiloh Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
22:00
Oh Thunder
Altstadt, Eindhoven
20:00
FABELHAFT
Parktheater, Eindhoven
22:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
Atak, Enschede
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Eendracht, Gemert
The Bootleg Sixties
De Reggehof, Goor
23:00
Zer00's Heroes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ace of Spades - A Lemmy Tribute
Vera, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:30
Dabutes / Kriss Kross Amsterdam
Patronaat, Haarlem
20:30
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Patronaat, Haarlem
20:00
Yuri Honing
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Sjako!
Patronaat, Haarlem
The Dutch Eagles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band)
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
22:00
LIVE: Anouk by The Graduated Fools
Muziekcafé Helmond, Helmond
Sari Schorr
Metropool, Hengelo
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C De Muze, Heusden-Zolder
22:00
Afro Bro's
Duycker, Hoofddorp
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
20:30
Doe Maar Na
't Ukien, Kampen
20:30
Stephen Fearing
In The Woods, Lage Vuursche
22:00
REMIND
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Manon Kroezen - Hommage aan de tijd
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Munnik
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Josh Wink
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Naked Sweatdrips
Merleyn, Nijmegen
21:00
JJ Sharp band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
LOS - VAST
Veluvine, Nunspeet
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Lievekamp, Oss
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Def Rhymz Everybody Loves the 90's
Roepaen, Ottersum
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
18:30
Compact Disk Dummies / Whispering Sons
G.C. Den Dries, Retie
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Jean Paul Rena
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Frankie Chavez
Grounds, Rotterdam
St. Tropez + The Mighty Breaks
V11, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
De Kraaien / Emmaly Brown / Speakerheadz
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Jampara & the Batalion
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Monkey Joe
Artishock, Soest
21:30
Mickey's
De Fles, Spijkenisse
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Laster / The Fifth Alliance
Extase, Tilburg
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradox, Tilburg
20:00
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
DeWolff
013, Tilburg