Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Stella by Starlight
Arnhem
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
AFAS Live
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De School
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Vera
Groningen
20:30
NiXenMeer
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Stathe
Utrecht
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
23:00
Paard
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Pllek
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Hof in Salland
Raalte
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Isabelle Beernaert – remake Ne Me Quitte Pas
Beatrix Theater, Utrecht
Life`s Electric
't Oude Pothuys, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Phil's Music Laboratory
Stella by Starlight, Arnhem
20:15
The Cactus Blossoms
De Parel van Zuilen, Utrecht
dinsdag 31 januari 2017
20:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dvorák / Het Nederlands Kamerorkest
Paradiso, Amsterdam
20:00
FRONTM3N
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Green Day
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
Horse Thief / The Felice Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
The 1975
AFAS Live, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Divine Comedy
Koninklijk Circus, Brussel
The Pineapple Thief
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 01 februari 2017
21:00
45ACIDBABIES
Burgerweeshuis, Deventer
Alex Clare
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Beatbusters
013, Tilburg
20:00
Beatrice van der Poel
Paradiso, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Danny Vera
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:00
FABELHAFT
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Fresku
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
22:00
Gowther
BIRD, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Jacob Collier
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jah Mason
De Helling, Utrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Lemaître
Sugar Factory, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
LOS - VAST
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Posttheater, Arnhem
19:30
Man Made
De Kargadoor, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
MICH
De School, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Noord Nederlands Orkest
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Munnik
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Vera, Groningen
20:30
Radio Birds
NiXenMeer, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
De Harmonie, Leeuwarden
The Bootleg Sixties
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
The Klezmatics
De Oosterpoort, Groningen
22:00
The Mastersons
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Mystery Lights
Patronaat, Haarlem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:30
Woot
Stathe, Utrecht
19:30
Year of The Goat / The Order of Israfel
Willemeen, Arnhem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 02 februari 2017
23:00
Allez Allez
Paard, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Baloji / Bossoyo / Oraclez
Pllek, Amsterdam
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Cian Nugent
Paradiso, Amsterdam
20:30
Classic Blend
BIRD, Rotterdam
20:00
Colin Blunstone
Mezz, Breda
20:00
Communion Records On Tour
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft