Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Mezz
Breda
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
DiamantTheater
Den Haag
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Hedon
Zwolle
14:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:00
Taverne
Bergen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Boerderij
Zoetermeer
13:30
S.C.C. De Enck
Oirschot
16:00
Roepaen
Ottersum
Gigant
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
013
Tilburg
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:00
Paradiso
Amsterdam
Café de Noot
Hoogland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kavka
Antwerpen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
ACU
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
22:00
Merleyn
Nijmegen
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
22:00
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Meervaart
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zondag 05 februari 2017
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
O'G3NE
Hoftheater, Raalte
19:30
Movits!
Melkweg, Amsterdam
14:00
Mladi Ensemble NNO
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Milwaukee Wildmen
Mezz, Breda
21:00
Mandolin Orange
De Spieghel, Groningen
20:00
Maarten Hogenhuis Trio
DiamantTheater, Den Haag
15:30
Lady Maisery
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Karin Bloemen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
JW Roy & Band
Hedon, Zwolle
14:00
Juste Debout
Paradiso, Amsterdam
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:00
JJ Sharp band
Taverne, Bergen
21:00
High Valley
Rotown, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Glenn Hughes
Boerderij, Zoetermeer
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
S.C.C. De Enck, Oirschot
16:00
Darlingside
Roepaen, Ottersum
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
20:00
Cian Nugent
dB's, Utrecht
Boss Hog
De Helling, Utrecht
15:00
Big Bo Brocken / Frédérique Spigt / Marc Stakenburg
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
#MAINLIFE
013, Tilburg
maandag 06 februari 2017
19:30
ZO! Gospel Choir
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Wilbert de Joode
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Stephen Fearing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
20:00
La Barraca - Hommage aan Paco de Lucia
Paradiso, Amsterdam
King of the World
Café de Noot, Hoogland
20:00
FABELHAFT
De Kleine Komedie, Amsterdam
Boss Hog
Het Depot, Leuven
dinsdag 07 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Azier
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
The Proper Ornaments
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Hotelier
Bitterzoet, Amsterdam
Teenage Fanclub
Paradiso, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Night Lovell
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mandolin Orange
TivoliVredenburg, Utrecht
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
King King
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Joe magnarelli
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Doyle (with Doyle From The Misfits) + Heretic
Dynamo, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:45
Chatham County Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ballaké Sissoko / Vincent Segal
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Against The Current
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 08 februari 2017
20:00
Yuri Honing
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
UB40 - 'Signing Off'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Wonder Years
Kavka, Antwerpen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The Proper Ornaments
ACU, Utrecht
The Dutch Eagles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Browning
Patronaat, Haarlem
The Bootleg Sixties
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Tegan & Sara
Paradiso, Amsterdam
Spinvis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
20:00
Popa Chubby
Muziekgieterij, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Paul de Munnik
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Modern Baseball + The Superweaks + Thin Lips
Dynamo, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
22:00
Mandolin Orange
Merleyn, Nijmegen
Magnapop
Vera, Groningen
19:30
Madeon / Porter Robinson
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
De Oosterpoort, Groningen
20:15
LOS - VAST
De Muze, Noordwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Kypski, Jasper Blom, Berthil Busstra & Frans van der Hoeven
BIRD, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
King Mud
dB's, Utrecht
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Leest, Waalwijk
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
22:00
Johhnyswim
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam