Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Lokeren
Lokeren
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Burgerweeshuis
Deventer
Baroeg
Rotterdam
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Fluor
Amersfoort
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
P3
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
De Unie
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
14:00
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Cultura
Ede
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Energiehuis
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Hofnar
Aalten
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Dynamo
Eindhoven
20:00
GC de Melkerij
Zemst
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
J.C. De Klinker
Aarschot
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Pieterskerk
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Volta
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
donderdag 09 februari 2017
23:30
Allez Allez
Paard, Den Haag
vrijdag 10 februari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
Jeroen van der Boom
Theater de Kampanje, Den Helder
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Lokeren, Lokeren
Frank Boeijen
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kaipa Da Capo
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Schoft
Goudse Schouwburg, Gouda
Bettie Serveert
Burgerweeshuis, Deventer
Magnapop
Baroeg, Rotterdam
William Boeva - Reset
G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Toontje Lager
Fluor, Amersfoort
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Walhalla, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kirsten van Teijn - Zalf
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
3JS - U2, The Joshua Tree
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Zaantheater, Zaandam
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Bellevue, Amsterdam
Rob Klerkx & the Secret
P3, Purmerend
Daniel Lohues - Moi
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
CHIME / Rowen Clark / Arthur Sleeuw / Awiwa / Axial
De Unie, Rotterdam
Spinvis
Theater de Griffioen, Amstelveen
14:00
Alles wat rolt
Duycker, Hoofddorp
Emmure
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bløf
Neushoorn, Leeuwarden
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
Tangarine
Cultura, Ede
19:45
The Naked and Famous
TivoliVredenburg, Utrecht
Natalia
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Wende Snijders
Energiehuis, Dordrecht
Welkom bij de Fresku Show
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Dutch Eagles - The best of...
De Nieuwe Kolk, Assen
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
UB40 - 'Signing Off'
De Hofnar, Aalten
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agnietenhof, Tiel
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fred & Toody
Patronaat, Haarlem
20:00
Backgammon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! De Musical
Orpheus, Apeldoorn
Orange Goblin + Komatsu + Obese
Dynamo, Eindhoven
20:00
Mandolin Orange
GC de Melkerij, Zemst
20:00
Joseph
Melkweg, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Odeon, Zwolle
Four Year Strong
J.C. De Klinker, Aarschot
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Broederliefde
Paard, Den Haag
20:00
Beans On Toast
Bitterzoet, Amsterdam
Henk & Melle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:00
Matt Winson
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ed Harcourt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Folteraar / Orewoet / Verwoed
Simplon, Groningen
20:00
Yuri Honing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Diabolica Sonis MMXVII
P60, Amstelveen
20:00
Onyx
Iduna, Drachten
20:00
Jazz at Willemeen
Willemeen, Arnhem
20:00
Alarion / Semistereo
Duycker, Hoofddorp
20:00
TRDGR8: DAMSKO UNDERDOGS VOL III
Volta, Amsterdam
The Temperance Movement
De Bosuil, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Van Kwaad Tot Erger
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Flip Noorman - Make-up
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Hoftheater, Raalte
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
De Doelen, Rotterdam
20:15
Steve Mason
De Helling, Utrecht
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Spant!, Bussum
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Oldtime Stringband
De Kargadoor, Utrecht
20:15
I Want To Break Free !
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
BREStheater, Brielle
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook
De Nieuwe Kolk, Assen