Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Metropool
Hengelo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
JK2470
Retie
Hedon
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
20:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Figi Theater
Zeist
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Meerpaal
Dronten
Jan van Besouw
Goirle
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Melkweg
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Trix
Antwerpen
21:30
So What!
Gouda
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fluor
Amersfoort
20:00
Gigant
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Bibelot
Dordrecht
C.C. René Magritte
Lessines
20:30
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Basiliek
Veenendaal
21:00
Vera
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Iduna
Drachten
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Luxor Live
Arnhem
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Kolk
Assen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meester
Almere
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
SplotsZ
Roelofarendsveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
vrijdag 16 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
22:00
Avi On Fire / The Howlin'
Merleyn, Nijmegen
20:00
Benefietconcert Music For Amref
P3, Purmerend
20:00
Benjamin Fro
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Birth of Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Black Hammer Voodoo
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Boner Petit / Das bisschen Totschlag / Niko / Slack Attack / JSSY
Rotown, Rotterdam
20:00
Bonne Aparte + Shht + Cosmute
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Broederliefde
Patronaat, Haarlem
20:00
Circle J
dB's, Utrecht
21:00
Clan Of Xymox
Metropool, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
20:00
Concertgebouw Jazz Orchestra / Madeline Bell - Tribute to Ray Charles
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Dagoba
Duycker, Hoofddorp
19:30
Drab Majesty
JK2470, Retie
Electric Six
Hedon, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
EP Release Don't Feed The Panda; voorafgegaan door LEAP
LOLA050, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Figi Theater, Zeist
20:00
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Green Lizard
Willemeen, Arnhem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
Imagine Dragons
Sportpaleis, Antwerpen
19:45
Jacqueline Govaert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jeroen Zijlstra - Waterman
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Karsu
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kenji Minogue
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Kenji Minogue
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Kensington
Melkweg, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Kraantje Pappie
Trix, Antwerpen
21:30
Lack of Morality / Slavery Farm
So What!, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Fluor, Amersfoort
20:00
Maan
Gigant, Apeldoorn
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
Millionaire
C.C. René Magritte, Lessines
20:30
Na Leanai
Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Omer Klein Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pink Floyd Project
De Basiliek, Veenendaal
21:00
Plaatpresentatie: Sexton Creeps
Vera, Groningen
20:00
Pokey Lafarge
De Roma, Antwerpen
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Punkfest: UK Subs, The Varukers
Iduna, Drachten
21:00
Rhoda Scott feat. Benjamin Herman & Ries Doms
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - vierde voorronde
Patronaat, Haarlem
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Robin Borneman
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
20:00
Skankin' Friday: Mr. Wallace + The Sketchers + 10 To Go
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Small Town Revival
De Meester, Almere
20:30
Stef Kamil Carlens
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
17:00
Stephanie Struijk
Concerto, Amsterdam
20:30
Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
21:00
The Bruceband
Mezz, Breda
20:00
The Mavericks
013, Tilburg
20:00
The Overslept
Hedon, Zwolle
20:00
The Rose
La Madeleine, Brussel
20:30
The Watch plays Genesis
Boerderij, Zoetermeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Tribute Night
Poppodium Volt, Sittard
Triggerfinger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen