Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
De Spil
Roeselare
Markant Uden
Uden
La Madeleine
Brussel
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:45
dB's
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paleis 12
Brussel
Luxor Live
Arnhem
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Bosuil
Weert
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Melkweg
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
13:30
Chassé Theater
Breda
11:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paard
Den Haag
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Kik
Elst
16:30
DeLaMar
Amsterdam
14:00
DeLaMar
Amsterdam
13:00
Wilminktheater
Enschede
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Botanique
Brussel
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
World Forum Theater
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Zik Zak
Ittre
La Madeleine
Brussel
De Warande
Turnhout
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
World Forum Theater
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 05 december 2020
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niels Broos
Patronaat, Haarlem
Nigel Williams
De Spil, Roeselare
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
Piaf ! The Show
La Madeleine, Brussel
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sorry
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stray Train
De Bosuil, Weert
20:45
Subterranean Street Society
dB's, Utrecht
SZPAKU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
19:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Dok6, Panningen
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
Vitaa & Slimane
Paleis 12, Brussel
Voltage
Luxor Live, Arnhem
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
YIN YIN
Doornroosje, Nijmegen
zondag 06 december 2020
13:00
'Walk THe Line': Sunday Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
Anvil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Band of Friends
De Bosuil, Weert
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
Brussels Jazz Orchestra - Parker 100
TivoliVredenburg, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Chuck Ragan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
DeLaMar, Amsterdam
13:30
Dennis van Aarssen - That's life
Chassé Theater, Breda
11:00
Dennis van Aarssen - That's life
Chassé Theater, Breda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dom Flemons / JD Wilkes
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Dutch String Collective - Schubert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hannah Mae
Paard, Den Haag
15:00
Hans Vandenburg
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joep Beving
013, Tilburg
14:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
16:30
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert
DeLaMar, Amsterdam
13:00
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Wilminktheater, Enschede
Moscow Death Brigade
Melkweg, Amsterdam
Ramón Valle / Tineke Postma / Typhoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Robin Kester
Patronaat, Haarlem
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Musical Box
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
The Show Must Go ONline met Officium Triste
dB's, Utrecht
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 07 december 2020
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Diligentia, Den Haag
20:00
Arabnormal
Muziekgieterij, Maastricht
Bing & Ruth
Botanique, Brussel
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
20:00
Brooke Annibale
Paradiso, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
Paleis 12, Brussel
20:30
Holleeder
Effenaar, Eindhoven
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
Joep Beving
Paard, Den Haag
John Grant
Paradiso, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Roel Spanjers Voodoo Piano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Dakota, Den Haag
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 08 december 2020
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Ben Miller Band / Deadline
Zik Zak, Ittre
Benjamin Biolay
La Madeleine, Brussel
Bert Gabriels - #Eindejaars2
De Warande, Turnhout
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
21:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
Garou
Koninklijk Circus, Brussel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jimmy Diamond - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Joep Beving 8/12
Paard, Den Haag
Joesef
Melkweg, Amsterdam