Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
16:30
Little Devil
Tilburg
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Manifesto
Hoorn
19:45
Markant Uden
Uden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:45
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekodroom
Hasselt
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Noorderkerk
Sneek
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
14:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Tinus
Panningen
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Hadewych Doet De Dames
Leidse Schouwburg, Leiden
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
18:00
Tcha Limberger
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Fortress - Alter Bridge Tribute / Iron Made It / Zwammstein
Manifesto, Hoorn
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Martiniplaza, Groningen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
19:00
Starset
Melkweg, Amsterdam
20:45
Midnight Motel
Metropool Enschede, Enschede
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
20:30
The Overslept
Mezz, Breda
20:00
Crazy Piano's
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Vreemde Kostgangers
Musis, Arnhem
20:00
LIVE: Saxon, by Dallas 1PM & Judas Priest, by Concrete Priest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Tim Knol
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Philippe Jaroussky & Ensemble Artaserse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Private Time Machine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Blind Ego / Kingcrow
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Het Zesde Metaal
Muziekodroom, Hasselt
22:00
Sin Pausa tribute to Chano and Joaquin Pozo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Friese Vinyl Club: Hilbrandt
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Fuse Live
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Dominic Seldis
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
The Stiff Reunion Show
Paard, Den Haag
Klangstof
Paard, Den Haag
19:30
Maan
Paard, Den Haag
22:00
Engel (NL)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kelis
Paradiso, Amsterdam
Torres
Paradiso, Amsterdam
00:00
Mart Hillen In Concert
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido's Orchestra - Music Maestro
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
NITS - Nits 2019-2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kraak & Smaak
Patronaat, Haarlem
20:00
3J'S
Philharmonie Haarlem, Haarlem
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Posttheater, Arnhem
20:30
Batushka by Kriss Drabikowski & Malevolent Creation
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Paul van Dyk - Guiding Light Tour
Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Score
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Danny Vera - The Lone Stranger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Queen The Music
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
20:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:00
Iris Hond
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Shht
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dick van Altena / Savannah
Theater Berkelland, Eibergen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan Rot - O Ja!
Theater De Omval, Diemen
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Speeldoos, Baarn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Ruud Hermans
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ruth Jacott
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Ernst Hutter & Die Egerländer Musikanten
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
The Ragtime Rumours
Tinus, Panningen