Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Meerpaal
Dronten
19:00
Iduna
Drachten
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Trix
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
dB's
Utrecht
19:00
De Helling
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
22:00
BIRD
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:30
Brebl
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kreun
Kortrijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Catharinakapel
Harderwijk
19:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Rosarium
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
013
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:30
Sint Michielskerk
Sittard
22:00
BIRD
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
dinsdag 07 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Meerpaal, Dronten
19:00
Madball
Iduna, Drachten
20:00
Bonobo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kommil Foo - Schoft
Chassé Theater, Breda
Caro Emerald
Kennemer Theater, Beverwijk
State Champs
Trix, Antwerpen
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21:00
Francis and the Lights
Bitterzoet, Amsterdam
Sales
Sugar Factory, Amsterdam
Drive By Truckers
Paradiso, Amsterdam
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 08 maart 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Zaantheater, Zaandam
20:30
Thank God it's Wedneday
De Bosuil, Weert
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nick Oliveri
dB's, Utrecht
19:00
Gorgoroth
De Helling, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Wennekerpand, Schiedam
22:00
Toine Thys Trio feat. Hervé Samb
BIRD, Rotterdam
Caro Emerald
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
De Muze, Noordwijk
20:30
Gong
Brebl, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Spinvis
De Harmonie, Leeuwarden
Helmet
De Kreun, Kortrijk
20:15
O'G3NE
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Munnik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posthuis Theater, Heerenveen
Marjolijn van Kooten - Paniek
Catharinakapel, Harderwijk
19:30
The Excitements
Patronaat, Haarlem
21:30
Depedro
Vera, Groningen
20:30
LOS - VAST
Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
FABELHAFT
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sum 41
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jagwar Ma
Botanique, Brussel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pinegrove
Paradiso, Amsterdam
20:30
Johnossi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Hunter Hayes
Melkweg, Amsterdam
Elvis Costello
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
The Suffers
Paradiso, Amsterdam
Tove Lo
Melkweg, Amsterdam
19:30
Spidergawd
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Dayna Kurtz
Paradiso, Amsterdam
12:00
Pinkpop Persconferentie
Paradiso, Amsterdam
10:00
Kizzy
Rosarium, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 09 maart 2017
20:00
Di-rect
Hedon, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
Tangarine
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Mirusia Louwerse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Hofman Live: Sander Nijbroek
Hofman, Utrecht
20:30
Death Alley
EKKO, Utrecht
20:00
VMO
dB's, Utrecht
20:00
Drive Like Maria
De Helling, Utrecht
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
19:30
Devin Townsend Project / UITVERKOCHT
013, Tilburg
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:30
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra
Sint Michielskerk, Sittard
22:00
Roots & Routes presents Anj
BIRD, Rotterdam
MICH
V11, Rotterdam
20:30
Akua Naru
BIRD, Rotterdam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
The Doors in Concert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Her Majesty
De Muze, Noordwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen