Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Chassé Theater
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Theater De Veste
Delft
23:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Sense
Dokkum
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Hotel Zuiderduin
Egmond aan Zee
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Plato Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
14:00
Patronaat
Haarlem
11:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
14:15
't Ukien
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
21:00
De Spot
Middelburg
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
vrijdag 02 maart 2018
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
20:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
19:30
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Hedon, Zwolle
20:00
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Art of Bridges
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Symphonic Rock Night Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Nordenians
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Mark Wilkinson
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Saxophone Summit
Bimhuis, Amsterdam
Chris Robinson Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charles Aznavour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Giant Rooks
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Turbonegro
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
The Glorious Sons
Melkweg, Amsterdam
18:30
Bounds of Modesty
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Rapsody
Trix, Antwerpen
20:00
Flying Horseman
Het Bos, Antwerpen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
Musis, Arnhem
20:00
Maaike Ouboter
Musis, Arnhem
20:30
Danny Vera
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Reggae T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
16:00
No Ninja Am I
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:30
Shakes + Seven
Gelderlandfabriek, Culemborg
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
23:30
Leroy Joy
Paard, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Jools Holland
Paard, Den Haag
Kraantje Pappie
Paard, Den Haag
19:30
Paardcafé: Girls Go BOOM presents: OOO -EP Release + Sale Gosse + FFOO
Paard, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
Jacqueline Govaert
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Reinis Young
De Perifeer, Deventer
20:00
Rod Picott
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
22:00
Mehmet Polat Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee
21:00
Backgammon
Altstadt, Eindhoven
20:00
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Effenaar, Eindhoven
19:00
Cross-linx (Eindhoven)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Royal NL
Effenaar, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Maan
Podium 't Beest, Goes
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
23:30
Naive Set
Vera, Groningen
22:00
Mint Field
Vera, Groningen
20:00
Témé Tan
Simplon, Groningen
De Likt
Simplon, Groningen
Kensington
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Stephanie Struijk
Plato Groningen, Groningen
20:00
Asphalt: De Sluwe Vos
Patronaat, Haarlem
20:00
Yori Swart
Patronaat, Haarlem
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
14:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
11:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
20:00
Beukfest
Kompleks, Heerhugowaard
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Steeler, a Whole Lotta Led Zeppelin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fu Manchu
Metropool, Hengelo
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Imitallica
The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Nadja Filtzer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ruben Hoeke
Duycker, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
14:15
Hippe Gasten
't Ukien, Kampen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
¡PENDEJO! & Container
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Kunstbende Friesland Voorronde: DJ
Neushoorn, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Bettie Serveert
Gebr. De Nobel, Leiden
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
JW Roy
Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Tim Knol
Muziekcoöperatie, Meppel
21:00
Chris Potter's Underground
De Spot, Middelburg
Carlton Melton
Merleyn, Nijmegen
21:00
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Depeche Faux / Depeche Faux (Depeshe Mode Tribute) / Foxlane / Instant
Groene Engel, Oss