Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
19:00
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Beurs van Berlage
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
10:00
Westside Slotermeer
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Observant
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
12:30
Oktoberhallen
Wieze
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Kim's Kroeg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Time Out
Soesterberg
De Domijnen
Sittard
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Muze
Noordwijk
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Café Café
Hasselt
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
woensdag 07 maart 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Flying Horseman
Stuk, Leuven
20:00
Visigoth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
John Illsley & Band
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
Damien Jurado
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
19:00
As It Is
Dynamo, Eindhoven
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Hayseed Dixie
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Lilian Vieira Grupo
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cocker Rocks
Paard, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
20:00
Charlotte Cardin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Liam Gallagher
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Rod Picott
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:30
My Name Is Prince - Première Party
Beurs van Berlage, Amsterdam
20:00
Junglepussy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martha Jane & The Talisman
Paradiso, Amsterdam
Dream Wife
Sugar Factory, Amsterdam
Steven Wilson
AFAS Live, Amsterdam
First Aid Kit
Paradiso, Amsterdam
19:30
Django Django
Melkweg, Amsterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
10:00
Kizzy
Westside Slotermeer, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alexander Beets / Jazzkia / Saskia Laroo
De Observant, Amersfoort
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
12:30
Paul Sun
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 08 maart 2018
21:00
Yori Swart
Hedon, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:30
Anonymous
Boerderij, Zoetermeer
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
12:30
Bart Kaëll / Dana Winner / David Vandijck / Jan Keizer & Anny Schilder
Oktoberhallen, Wieze
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Nick & Simon
De Maaspoort, Venlo
20:00
Joep Pelt
Grenswerk, Venlo
Herman van Veen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Pocket Knife Army
EKKO, Utrecht
20:15
Sol Heilo
De Helling, Utrecht
20:15
Sol Heilo
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Kizzy
Kim's Kroeg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Editors
Time Out, Soesterberg
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Oysterband
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
The Nits
De Muze, Noordwijk
Clean Pete
Merleyn, Nijmegen
20:15
Che Sudaka
Doornroosje, Nijmegen
10 CC
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Lilian Vieira Grupo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Yukka
Metropool, Hengelo
Danny Vera
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jop Willemsen / Violet's Tale
Nieuwe Nor, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Dream Wife
Café Café, Hasselt
22:00
The Pack A.D.
Vera, Groningen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:30
Jack Hustinx / Roel Spanjers / Roelof Klijn
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: De alomtegenwoordigheid van Bach
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Parktheater, Eindhoven
20:15
Brace
Cultura, Ede
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag