Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Jan van Besouw
Goirle
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stuk
Leuven
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
10:00
Westside Slotermeer
Amsterdam
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:00
Café Café
Hasselt
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Casino
Sint-Niklaas
De Domijnen
Sittard
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Muze
Noordwijk
14:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
17:00
Kim's Kroeg
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
12:30
Oktoberhallen
Wieze
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
woensdag 07 maart 2018
19:00
As It Is
Dynamo, Eindhoven
20:00
Visigoth
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Leonie Meijer - Bella Italia
Het Musiater, Zevenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Junglepussy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Django Django
Melkweg, Amsterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
Vök
Merleyn, Nijmegen
Damien Jurado
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cocker Rocks
Paard, Den Haag
20:00
Martha Jane & The Talisman
Paradiso, Amsterdam
First Aid Kit
Paradiso, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Flying Horseman
Stuk, Leuven
Dream Wife
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Lilian Vieira Grupo
Theater Dakota, Den Haag
Herman van Veen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Rod Picott
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Gary Numan
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
10:00
Kizzy
Westside Slotermeer, Amsterdam
12:30
Paul Sun
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
donderdag 08 maart 2018
20:30
Jack Hustinx / Roel Spanjers / Roelof Klijn
't Rozenknopje, Eindhoven
Liam Gallagher
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Charles McPherson Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Anna Von Hausswolff
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Anonymous
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Baxter Dury
Botanique, Brussel
20:00
Typhoon (USA)
Botanique, Brussel
Danny Vera
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:00
Dream Wife
Café Café, Hasselt
10 CC
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Lilian Vieira Grupo
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Brace
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Oysterband
De Casino, Sint-Niklaas
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
20:15
Sol Heilo
De Helling, Utrecht
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nick & Simon
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
20:00
The Nits
De Muze, Noordwijk
14:30
Pieter van Loenen & Eva Stegeman – viool Judith Wijzenbeek – altviool
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Oosterpoort, Groningen
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
20:15
Che Sudaka
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Pocket Knife Army
EKKO, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joep Pelt
Grenswerk, Venlo
21:00
Yori Swart
Hedon, Zwolle
17:00
Kizzy
Kim's Kroeg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Babs' Woordsalon
Melkweg, Amsterdam
19:30
Melina Aslanidou
Melkweg, Amsterdam
Clean Pete
Merleyn, Nijmegen
21:00
Yukka
Metropool, Hengelo
20:15
philharmonie zuidnederland: De alomtegenwoordigheid van Bach
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jop Willemsen / Violet's Tale
Nieuwe Nor, Heerlen
12:30
Bart Kaëll / Dana Winner / David Vandijck / Jan Keizer & Anny Schilder
Oktoberhallen, Wieze
20:30
Cocker Rocks
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jacqueline Govaert
Paard, Den Haag
22:00
Chynna
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Parktheater, Eindhoven
20:15
Hayseed Dixie
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
John Illsley & Band
Q-Factory, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot