Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Q-bus
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:45
Dynamo
Eindhoven
013
Tilburg
Theater Rotterdam
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:00
Sounds Tilburg
Tilburg
Atak
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
CineCity
Vlissingen
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
18:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
dB's
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
14:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
De Muze
Noordwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Hoftheater
Raalte
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C-Mine
Genk
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
dinsdag 14 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
American Aquarium
Q-bus, Leiden
19:30
Bastian Baker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Car Seat Headrest
Tolhuistuin, Amsterdam
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
Caro Emerald
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Courtney Marie Andrews
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Dayna Kurtz
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Harry Sacksioni
Agnietenhof, Tiel
19:45
Into The Forest Presents: Wolves Den (d) + Welicoruss (cz) + Vanaheim
Dynamo, Eindhoven
Joey Jordison's VIMIC
013, Tilburg
K's Choice
Theater Rotterdam, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Maren Morris
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:00
SUIT
Sounds Tilburg, Tilburg
Tarja Turunen
Atak, Enschede
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
White Lies
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
woensdag 15 maart 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
21:00
American Aquarium
De Spieghel, Groningen
20:00
An Evening With K’s Choice The Backpack Sessions (acoustic tour)
Theater de Spiegel, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
18:00
Boiler Room / ROD / Tripeo / VC-118A
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Caro Emerald
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:00
Defiled
dB's, Utrecht
20:15
Elvis Costello
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Erik Ritfeld Unit
BIRD, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Fenech-Soler
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Gianna Tam / Lilian Vieira / Shirma Rouse The soul of Spanish Harlem
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
In Tune
P60, Amstelveen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
John Fairhurst
Stathe, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Just Call Me God
Concertgebouw, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Ray Wilson
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Scheldetheater, Terneuzen
22:00
The Grand East
Merleyn, Nijmegen
Tom Chaplin
Paradiso, Amsterdam
Typhoon - Moro Lobi
De Maaspoort, Venlo
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
Paard, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 16 maart 2017
20:00
Adia Victoria
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Jan van Besouw, Goirle
American Aquarium
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C-Mine, Genk
20:30
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
20:15
Bløf
Hedon, Zwolle
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Celine Cairo
Paard, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniel Lohues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schaffelaartheater, Barneveld
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard