Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Groene Engel
Oss
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vooruit
Gent
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Fort33
Leusden
Beneluxtheater
Berlicum
14:30
De Domijnen
Sittard
19:30
De Maaspoort
Venlo
00:00
Singer Theater
Laren
15:30
Podium 't Beest
Goes
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Harmonie
Edam
17:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Diligentia
Den Haag
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Lokaal42
Helmond
15:00
Iduna
Drachten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Poortershoes
Groningen
20:30
De Zwerver
Oostende
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
De Oosterpoort
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Rockhal
Esch zur Alzette
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
16:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Botanique
Brussel
15:30
Metropool Enschede
Enschede
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Pul
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paard
Den Haag
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Botanique
Brussel
Agora Theater Druten
Druten
Baroeg
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Another Now + Splinterbomb + Cyanide Paradise - Groene Engel Heavy
Groene Engel, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Age Of Love XXL
Vooruit, Gent
20:00
3J'S
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
30 Jaar Brand New Cadillac
Fort33, Leusden
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
zondag 08 maart 2020
14:30
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Domijnen, Sittard
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
15:30
VanWyck
Podium 't Beest, Goes
13:00
Thuishaven Winter: Benny Rodrigues / De Sluwe Vos / Sandrien
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
11:00
Thiemo Wind en Saskia Coolen - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
17:00
Sweet Mary Jane
Taverne, Bergen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
15:00
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
15:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater aan de Schie, Schiedam
OneRepublic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
15:00
Meindert Talma
Iduna, Drachten
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Manchester Collective
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Johannette Zomer / Rolinha Kross / Tis Marang / Alisa Cuuna / Rojin Ha
De Oosterpoort, Groningen
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
19:30
Jade Bird
Paradiso, Amsterdam
Holland zingt Hazes 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
15:45
Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
Ghostemane
Rockhal, Esch zur Alzette
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
16:00
Francis Poulenc Ensemble / Marjès Benoist - Ode aan de blaasmuziek
Waterstaatkerk, Hengelo
16:00
DUO Verde - Met Germaine Bouts en Peter Hamers
De Maaspoort, Venlo
15:00
Dominic Seldis
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Country To Country
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Kaasfabriek , Wormer
13:30
Brisk - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
15:30
Batushka / Evil Invaders / Malevolent Creation
Metropool Enschede, Enschede
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Asko Schönberg
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
Alain Clark
Paard, Den Haag
maandag 09 maart 2020
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Tones and I
Melkweg, Amsterdam
20:00
tINI
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Score
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Guru Guru
Het Depot, Leuven
Sebadoh
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Queen The Music
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Natassa Bofiliou
Melkweg, Amsterdam
20:00
Modern Nature
Paradiso, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Lynne Hanson
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:00
Kelis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
IAMDDB
Trix, Antwerpen
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Cavetown
Botanique, Brussel
20:00
Boy Pablo
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 maart 2020
20:00
Xander de Rycke
30CC/Schouwburg, Leuven
Wolf Parade
Botanique, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
Vader + Chronosphere + Defiled + Fallcie
Baroeg, Rotterdam
tINI
Koninklijk Circus, Brussel