Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Grote Kerk
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Plato Zwolle
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
De Flux
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Kunstcafé de Oude School
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
CCXL Theater
Vlissingen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
De Pul
Uden
21:30
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Plan C
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
The Lane
Oostburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Thiemeloods
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Lux
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Zalen A4 Leiderdorp
Leiderdorp
Leidse Schouwburg
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Scooter'S
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
23:00
Atak
Enschede
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
donderdag 23 maart 2017
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Asko Schönberg / Nederlands Kamerkoor / Reinbert de Leeuw
De Grote Kerk, Alkmaar
3JS - U2, The Joshua Tree
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ruud Houweling
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 maart 2017
Paceshifters
Plato Zwolle, Zwolle
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
DGM / Secret Sphere / Trick or treat
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mini & Maxi
Figi Theater, Zeist
Eric Bibb
De Flux, Zaandam
20:15
Mathilde Santing
Het Klooster, Woerden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Rich Wyman
De Bosuil, Weert
20:30
Gregory Page
Kunstcafé de Oude School, Warmond
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Leest, Waalwijk
Her Majesty
CCXL Theater, Vlissingen
21:00
Cd-Presentatie Golden Caves
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Maaspoort, Venlo
LOS - VAST
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Diggy Dex
De Helling, Utrecht
20:00
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Identity Circus
EKKO, Utrecht
20:00
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Night Fever, a tribute to the Bee Gees
Markant Uden, Uden
19:30
Def Americans
De Pul, Uden
21:30
Bon Scotch
Little Devil, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Idea, Soest
20:15
Discover Berget Lewis
Theater Sneek, Sneek
21:00
Moro Allez
Poppodium Volt, Sittard
21:00
UNDERGROUNDS #2
Grounds, Rotterdam
20:30
Andrea Hubert / Paul F. Taylor
Plan C, Rotterdam
Over The Rhine
LantarenVenster, Rotterdam
Frank Boeijen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Oddisee And Good Compny
BIRD, Rotterdam
BLØF
Annabel, Rotterdam
Daniel Lohues - Moi
Parkgebouw, Rijssen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Hoftheater, Raalte
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Rod Stewart Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Imperial Crowns + route 61
Groene Engel, Oss
21:00
Candy's River House / Rob Klerkx & the Secret
The Lane, Oostburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
23:00
Odin / Raywell / SMP / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dan Stezo / Lenzman / Thirteen
Merleyn, Nijmegen
20:30
Rood Adeo
Thiemeloods, Nijmegen
20:15
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Flying Horseman
Lux, Nijmegen
Lucky Fonz III - Superlekker
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Henk & Melle
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tangarine
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Oslo Gospel Choir
Zalen A4 Leiderdorp, Leiderdorp
Spinvis
Leidse Schouwburg, Leiden
23:00
Black Sun Empire
Neushoorn, Leeuwarden
The Royal Engineers
Scooter'S, Leeuwarden
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
De Harmonie, Leeuwarden
The Mysterons
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Harry Sacksioni
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
John Garcia
Vorstin, Hilversum
21:00
Bear in Mind / Midnight Motel / Ziggy Splynt
Metropool, Hengelo
20:30
Waylon
Metropool, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: The Cult, tribute by Brother Wolf
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Great Communicators
Nieuwe Nor, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Antillectual / Junkyard Safari / Sweet Empire
Patronaat, Haarlem
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
21:00
Vikings in Tibet
Vera, Groningen
20:00
Lucas Hamming
Simplon, Groningen
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
20:30
Kids Insane + Slander + Bound In Blood + WRECKAGE
So What!, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fleddy Melculy
Podium 't Beest, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
23:00
Hasse de Moor / Glowinthedark / DJ Danjah / Antroy / MC John Kho / Phi
Atak, Enschede
20:30
2 Meter Sessies met Tigre Blanco
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:00
7 Layers Sessions
Effenaar, Eindhoven
20:00
Youssou N' Dour
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
19:30
The Lost Boys Club + The Overslept + Sealow
Dynamo, Eindhoven