Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:15
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:00
Café Plantage
Leiden
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cul de Sac
Tilburg
De Bosuil
Weert
dinsdag 27 maart 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pat Mastelotto / Stick Men
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mahalia
Melkweg, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
19:30
PechaKucha Night Breda #27
Mezz, Breda
20:15
Franca Treur / Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
The Bootleg Sixties
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Spinvis - Trein/Vuur/Dageraad
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
STUFF.
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Jasper Erkens
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Matangi Kwartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:45
Amy Shark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bearcubs
Trix, Antwerpen
Editors
Ziggo Dome, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 28 maart 2018
21:00
Hip Bone Slim (UK)
't Rozenknopje, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Popa Chubby Band
Boerderij, Zoetermeer
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Inferno / IXXI
dB's, Utrecht
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
20:00
Feeder
De Kreun, Kortrijk
20:00
YES
De Roma, Antwerpen
20:30
Jon and Roy + Thomas Oliver
De Zwerver, Oostende
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Afrika Bambaataa
Gebr. De Nobel, Leiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Piano Day
Luxor Live, Arnhem
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lower Than Atlantis
Melkweg, Amsterdam
19:30
Birgit Schuurman
Melkweg, Amsterdam
The Temperance Movement
Melkweg, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
20:15
Joan Osborne
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Brentsleng
P60, Amstelveen
20:00
Marutyri – CD Presentatie
Paard, Den Haag
22:00
J R&B
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
22:00
Wyvern Lingo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Garden City Movement
Paradiso, Amsterdam
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
20:30
Omnia - Celtic World
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posthuis Theater, Heerenveen
The Bootleg Sixties
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
The Echo Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
You Are Part Of This Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bahamas
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
Vera, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Marutyri
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 29 maart 2018
21:00
Niekse
't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Camille
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:15
50 jaar Bibelot
Bibelot, Dordrecht
20:30
Carte Blanche: Andy Moor
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bahamas
Botanique, Brussel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:00
Sweet Mary Jane
Café Plantage, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
Niko / Sweetgodanimals / Ten Years Today
Cul de Sac, Tilburg
The Animals
De Bosuil, Weert