Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Starsound Studio
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Zaal Thijssen
Vlierden
De Piek
Vlissingen
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
21:30
JJ Music House
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Pakhuis de Zwijger
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:30
De Roma
Antwerpen
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Charlatan
Gent
Vooruit
Gent
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
vrijdag 07 april 2017
21:00
The Rolling Stones Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nirvana door Zapp4
De Doelen, Rotterdam
Spinvis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Schools That Rock
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Lookapony + Abdomen
Het Bolwerk, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:30
LOS - VAST
Theater de Stoep, Spijkenisse
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Muziekkoorts
Starsound Studio, Utrecht
20:00
La Nuit Tropique: King Ayisoba
EKKO, Utrecht
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Maaspoort, Venlo
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:30
Nieuwe Vangst: Charl Delemarre + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Douwe Bob
Zaal Thijssen, Vlierden
Tim Akkerman
De Piek, Vlissingen
20:30
Helm Op / Sheverine / Uncle Harry
De Bosuil, Weert
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Henry Girls
Fluxus, Zaandam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Figi Theater, Zeist
20:15
The Doors in Concert
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
21:30
Maid of Iron
JJ Music House, Zoetermeer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Grote Karaoke Show
Hedon, Zwolle
zaterdag 08 april 2017
21:00
Lemon (NL)
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sven Ratzke - STARMAN
Flint, Amersfoort
22:00
Haley Bonar
Paradiso, Amsterdam
Michiel Borstlap - Velvet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Franklin Electric
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Clowns (AUS) / Camp High Gain / Sweet Empire
Winston, Amsterdam
Isaiah Rashad
Melkweg, Amsterdam
19:30
Amariszi / Kasba / Ot Azoj / Zorita
Pakhuis de Zwijger, Amsterdam
19:30
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
19:30
Eurovision In Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anne-Lie Persson
Nijend 24, Anderen
20:30
Bløf
De Roma, Antwerpen
20:00
Götterdämmerung + Xtort
Willemeen, Arnhem
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
20:00
Roots Riders
De Bonte Wever, Assen
20:00
Edwin Evers Band - theatertour (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Tangarine
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
20:30
The Cure & Editors tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:00
DJ Dyna
Paard, Den Haag
Pavlov's Dog
Paard, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
21:00
WeaaH
Muziekpodium DJS, Dordrecht
The Exploited
Iduna, Drachten
20:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
Batmobile
Altstadt, Eindhoven
SFB
Effenaar, Eindhoven
20:15
Nirvana door Zapp4
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Metal Oet Twente
Atak, Enschede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wende Snijders
De Kleine Willem, Enschede
21:00
The Skyblasters
Charlatan, Gent
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Vooruit, Gent
21:00
Elvis Depressedly / TV Girl
Vera, Groningen
20:30
De Wereldband SLAPSTICK
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Anna Rune
Simplon, Groningen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Yung Internet
Patronaat, Haarlem
20:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
Daniel Lohues - Moi
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
22:00
LIVE: T-99
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Expendables
Metropool, Hengelo