Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 12 april 2018
20:00
Wulf
Effenaar, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
12:30
Lunchpauzeconcert / Openbare repetitie philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
21:30
Tape Toy
Simplon, Groningen
21:00
Drones
Vera, Groningen
20:30
Cunninlynguists
Simplon, Groningen
20:00
MILO: Singer-songwriter op donderdag in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Lucy Rose
Grand Theatre, Groningen
20:30
HIT Finale Bands
Patronaat, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Big2
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Izaline Calister
Vorstin, Hilversum
JW Roy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
The Expired Faces
Café The Pocket, Katwijk
Primordial + Moonsorrow + Der Weg Einer Freiheit
Neushoorn, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Evil Empire Orchestra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Ciara Sidine
De Spot, Middelburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
ANBU / Flonti Stacks / Idaly
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ruben Hein
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Flonti Stacks
Merleyn, Nijmegen
Her Majesty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Bootleg Sixties
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tusky
V11, Rotterdam
Gaz Coombes
Rotown, Rotterdam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
HAEVN
013, Tilburg
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
19:30
Nouveau Vélo
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Nana Adjoa
EKKO, Utrecht
20:30
Session Americana
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ramme en Nasse met Video Store / Zero Zero Zero
dB's, Utrecht
Claw Boys Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bökkers
De Helling, Utrecht
19:45
The Colorist feat. Lisa Hannigan
TivoliVredenburg, Utrecht
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
Trijntje Oosterhuis
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
vrijdag 13 april 2018
20:30
Beyond God / KingFisher Sky / Phantom Elite
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Vlek
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Dominic J Marshall
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Di-rect
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Gruppo Sportivo
De Meester, Almere
20:15
Phoenix Again
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Flint, Amersfoort
20:00
Maaike Ouboter
Flint, Amersfoort
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Daniel Lohues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dilana
P60, Amstelveen
23:45
Zenker Brothers
Sugar Factory, Amsterdam
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Jessica Lea Mayfield
Paradiso, Amsterdam
20:30
Minami Deutsch
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Morris Kliphuis : Dimlicht
Bimhuis, Amsterdam
Jacqueline Govaert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lucy Rose
Bitterzoet, Amsterdam
Marlon Williams
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Noam Vazana
Paradiso, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Nits
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Grote Prijs Halve Finale #3
Q-Factory, Amsterdam
Saman Amini
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Fleetwood Mac Tribute (The Cosmic Carnival)
Gigant, Apeldoorn
23:45
Gerd Janson
Luxor Live, Arnhem
20:30
Steffen Morrison
Luxor Live, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht