Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
013
Tilburg
21:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Rotown
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Spant!
Bussum
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
De Zwerver
Oostende
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
19:45
Dynamo
Eindhoven
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
21:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Annabel
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
zondag 16 april 2017
20:00
The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
Bob Dylan
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Pera invites RaQS
Paradiso, Amsterdam
Ultimate Eagles - Celebrating 40 years Hotel California
Q-Factory, Amsterdam
20:00
HVOB
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Austra
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mydonna
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Racoon
Paard, Den Haag
20:00
Music With Strangers - The Originals
Altstadt, Eindhoven
20:00
Petter Carlsen
Cacaofabriek, Helmond
Sue the Night
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Grenswerk, Venlo
20:00
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Pain Of Salvation
Hedon, Zwolle
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alex Vargas
Theater Rotterdam, Rotterdam
Yung Internet
013, Tilburg
21:00
Dave Chavez Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Moss
Rotown, Rotterdam
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
14:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater De Lievekamp, Oss
14:30
Cristina Branco - Insomnia
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Zuiderstrandtheater, Den Haag
15:30
3FM Awards
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Art Felixx / Awash
Mezz, Breda
16:00
Hot Tamale
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:00
Dark Tranquillity
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
William McCarthy
Melkweg, Amsterdam
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
Bob Dylan
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lisa Jacobs
Q-Factory, Amsterdam
The Veils
Paard, Den Haag
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
De Dijk
Spant!, Bussum
20:30
Pulled Apart By Horses
EKKO, Utrecht
21:00
Whitney Rose (can)
De Zwerver, Oostende
dinsdag 18 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
14:00
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg Het Park, Hoorn
Protoje & The Indiggnation
Melkweg, Amsterdam
19:45
Carnifex + Facelifter + Ocean Depths
Dynamo, Eindhoven
19:45
William McCarthy
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Betty Soo / Michael Fracasso
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Ills
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Astroid Boys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shapeshifter (NZ)
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lakshmi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cameron Avery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rue Royale
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lyves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Temples
Botanique, Brussel
20:00
The Jesus And Mary Chain
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Booze & Glory
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Persefone
Duycker, Hoofddorp
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Golden Earring
Annabel, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Her Majesty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
LP
Paradiso, Amsterdam
20:30
Inquisition
Vera, Groningen
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
woensdag 19 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
Golden Earring
Annabel, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
The Jesus And Mary Chain
Paradiso, Amsterdam
Sean Paul
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kim Janssen
Trix, Antwerpen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Simone Croes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeremiah Jae
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Paladins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Måns Zelmerlöw
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alaric / Pinkish Black
Willemeen, Arnhem
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
José James
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Twelve Foot Ninja
Patronaat, Haarlem
20:00
Dele Sosimi Afrobeat Orchestra
Muziekgieterij, Maastricht