Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Doornroosje
Nijmegen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
StudioGonz
Gouda
14:30
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
NiXenMeer
Enschede
De Flux
Zaandam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Grounds
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Splendor
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
WORM
Rotterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Den Bolder
Waspik
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Simplon
Groningen
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
De Maaspoort
Venlo
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
23:00
Panama
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 23 april 2017
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
Martha High & The Soul Cookers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mother's Finest
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Nick Hakim
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
16:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:15
Simon Keats
Gigant, Apeldoorn
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
Sue the Night
Metropool, Hengelo
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
20:00
Textures
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
The Brew
De Flux, Zaandam
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Veils
De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vök
Effenaar, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 april 2017
20:00
Adna
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Afterhours
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Bry
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
De Dijk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Deftones
013, Tilburg
20:15
Emma Ruth Rundle
TivoliVredenburg, Utrecht
Ignite
Baroeg, Rotterdam
19:30
Japandroids
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kenny
The Waterhole, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
New Cool Collective Big Band
Rotown, Rotterdam
20:00
Paradise
Melkweg, Amsterdam
20:30
Rachael Yamagata
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Shortstraw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Siv Jakobsen
Tolhuistuin, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 25 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alborosie
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Aline Frazão (cd-presentatie)
Grounds, Rotterdam
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
David Gray
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Dijk
Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
013, Tilburg
22:00
Entrance
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
George van Houts - Kom Plot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Jerboah
Splendor, Amsterdam
Luwten
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
One Louder: Strike Anywhere / Petrol Girls
EKKO, Utrecht
20:30
Oumou Sangare
De Oosterpoort, Groningen
11:00
Peppa Pig - De Grote Plons
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Peter Silberman
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Spinvis
Theater De Veste, Delft
20:00
The Elvis Concert - Bob Lanning / Dwight Icenhower / Eddy Graham / The
Paard, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Thomas Dybdahl
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim O'Brien
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Leidse Schouwburg, Leiden
Vök
WORM, Rotterdam
Wende Snijders
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 26 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
A-Meezing Coverband
Den Bolder, Waspik
20:00
An Evening With Knives / Briqueville / Ortega
Rotown, Rotterdam
21:00
Andy Frasco
Simplon, Groningen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Maaspoort, Venlo
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Dillon
De Helling, Utrecht
20:15
Discover Berget Lewis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Don & The Usual Suspects
Paard, Den Haag
20:30
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Eddie Jobson / Marc Bonilla
Boerderij, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Posttheater, Arnhem
23:00
Erick Morillo
Panama, Amsterdam
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Her Majesty
Goudse Schouwburg, Gouda