Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gebäude 9
Keulen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P3
Purmerend
21:30
P60
Amstelveen
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
STECK
Delft
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 20 april 2018
20:00
Blanco White
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
20:00
Bökkers
Fluor, Amersfoort
Saman Amini
Fransche School Culemborg, Culemborg
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:30
Ruben Hein
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Grenswerk, Venlo
20:00
Vive La Fête
Groene Engel, Oss
Evil Empire Orchestra + Zorita
Grounds, Rotterdam
20:00
The Getaway |Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Fleddy Melculy
Hedon, Zwolle
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Merkules
Iduna, Drachten
Leonie Meijer - Bella Italia
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
While my Guitar Gently Weeps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
A.J. Croce
LantarenVenster, Rotterdam
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Nieuwegrond en Selektah
LOLA050, Groningen
20:00
Peter Kernel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Blaudzun
Luxor Live, Arnhem
21:00
Janne Schra
Manifesto, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:15
Shirma Rouse - Aretha Franklin ‘The Queen of Soul’ Celebration Tour
Meervaart, Amsterdam
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
23:00
GOWTU
Melkweg, Amsterdam
20:00
YONAS
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Melkweg, Amsterdam
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
20:00
Di-rect
Metropool, Hengelo
Tom McRae
Metropool, Hengelo
20:00
Steffen Morrison
Mezz, Breda
20:00
Def Americans - Johnny Cash Live At Folsom Prison 50 year Anniversary
Mezz, Breda
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Perfect Tool
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
EP Presentatie: MILO
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Lee 'Scratch' Perry
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Bokoesam / Jacin Trill
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Onheil – Nox Aeterna – Gorefunest
P3, Purmerend
21:30
Turbulence
P60, Amstelveen
23:30
BASSBALL MEETS AUDIO KUSH: 420 EDITION
Paard, Den Haag
20:00
Ivan Dorn
Paard, Den Haag
Wulf
Paard, Den Haag
22:00
Lion Sphere
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boris
Paradiso, Amsterdam
20:00
L.A. Salami
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leo Blokhuis / Roel Van Velzen - QUEEN - A Night at the Theatre
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rolf Kaulard & The Happy Swing Orchestra - Playing James Last
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Iguana Death Cult
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Mysterons
Podium Victorie, Alkmaar
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
20:30
A horas troncas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Tusky
Simplon, Groningen
20:00
David Rodigan
Simplon, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Knarsetand
So What!, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lilian Vieira Grupo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
STECK stage - Anemone + Niko
STECK, Delft
19:30
Akua Naru
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Back to the System
The Jack, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
JW Roy
Theater de Huiskamer, Weert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jenee Halstead
Theater in de Steeg, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Trijntje Oosterhuis
Theater Sneek, Sneek
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Rhys Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Wye Oak
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yung Nnelg
Trix, Antwerpen
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
21:00
Prince Tribute Band
Vorstin, Hilversum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Benjamin Herman / Han Bennink / Peter Beets / Ruud Jacobs
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam