Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
BIRD
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
CCXL Theater
Vlissingen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:45
P60
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Mechelen
Mechelen
21:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
C.C. De Ploter
Ternat
013
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
CCXL Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
20:00
Hedon
Zwolle
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
woensdag 03 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Nankosoul
BIRD, Rotterdam
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Daniel Lohues - Moi
Theater Sneek, Sneek
20:00
Venice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
MICH
ACU, Utrecht
20:30
Folk Road Show
Stathe, Utrecht
20:15
Cristina Branco - Insomnia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jermain Bridgewater
dB's, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 04 mei 2017
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
JW Roy & The Royal Family + Cavan Moran
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren
P60, Amstelveen
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
Harlea
Paradiso, Amsterdam
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
19:30
Trade Wind + Screw Houston
Dynamo, Eindhoven
20:30
Hallo Venray
Vera, Groningen
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Ploter, Ternat
The Levellers
013, Tilburg
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
vrijdag 05 mei 2017
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 mei 2017
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Yamato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Take No Prisoners / The Estate / Total Seclusion
P60, Amstelveen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Laetitia Sadier
Paradiso, Amsterdam
Tribute to Motown
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Jake Isaac
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Most Wanted
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK)
Winston, Amsterdam
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
The Big Moon
Paradiso, Amsterdam
19:30
Orchestra Baobab
Melkweg, Amsterdam