Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Volta
Amsterdam
Vooruit
Gent
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
CCXL Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Dokbox
Gent
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Flint
Amersfoort
19:00
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lux
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
zondag 30 april 2017
20:00
KEBU
Volta, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
19:00
Wolverine + Until Rain + Oddland
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 01 mei 2017
20:00
Ruth Jacott
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
JW Roy
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Steve Gadd
Metropool, Hengelo
21:00
Tim O'Brien
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Venice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chantal Acda
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Valerie June
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Japanese House
Trix, Antwerpen
18:30
Bebe Rexha
Trix, Antwerpen
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 02 mei 2017
20:30
The Elvis Concert
013, Tilburg
20:30
Banda Magda
BIRD, Rotterdam
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cristina Branco - Menina
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Miss Montreal
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Akae Beka
Melkweg, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
19:30
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jr. Mack & Blind B and the Visionaires
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Fred Eaglesmith
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:15
De Dijk - GROEF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Splashh
Tolhuistuin, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 03 mei 2017
21:00
MICH
ACU, Utrecht
20:00
Valerie June
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Andy Frasco
Bibelot, Dordrecht
22:00
Nankosoul
BIRD, Rotterdam
21:00
Sylvan Esso
Bitterzoet, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Maarten Peters
Cultura, Ede
20:00
Jermain Bridgewater
dB's, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Trevor Sensor
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Vök
Dokbox, Gent
20:30
George Clinton & Parliament Funkadelic
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
19:00
Revolting Cocks
G.C. Den Dries, Retie
20:00
Tonbruket
Gebr. De Nobel, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Her Majesty
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Fay Claassen
Lux, Nijmegen
Joanne Shaw Taylor
Luxor Live, Arnhem
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patricia Kaas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
The Elvis Concert 2017
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fred Eaglesmith
Paradiso, Amsterdam
Bebe Rexha
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Venice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Folk Road Show
Stathe, Utrecht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniel Lohues - Moi
Theater Sneek, Sneek
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Dijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cristina Branco - Insomnia
TivoliVredenburg, Utrecht
Ozark Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Wilminktheater, Enschede
21:00
De Baron / Ard Zacht
Winston, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
donderdag 04 mei 2017
The Levellers
013, Tilburg
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam