Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Roma
Antwerpen
14:00
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
ACU
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
20:00
Annabel
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Basiliek
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
De School
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:15
Musis
Arnhem
dinsdag 09 mei 2017
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
14:00
Van der Vlugt & Co - Met Andere Oogen
Flint, Amersfoort
3JS - U2, The Joshua Tree
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Gavin DeGraw
Melkweg, Amsterdam
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tim Akkerman
Paradiso, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tom Walker
Rotown, Rotterdam
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 10 mei 2017
19:00
Meat Wave
ACU, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Royal Philharmonic Concert Orchestra
Ahoy, Rotterdam
20:00
Thailo
AkoestiCafé, Nieuwegein
20:00
Rootsiders
Annabel, Rotterdam
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Stef Kamil Carlens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
20:15
Brian Blade / Chick Corea
Concertgebouw, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
20:30
The Dire Straits Experience
De Basiliek, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
20:00
Natalie Imbruglia
Melkweg, Amsterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
Fischer-Z
Paard, Den Haag
20:00
Bob Wayne
Paard, Den Haag
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:00
Kandace Springs
Patronaat, Haarlem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Yamato
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
20:15
Frank Boeijen
Theater de Schalm, Veldhoven
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lance Canales & The Flood
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
The New Pornographers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 11 mei 2017
21:00
Akea Beka
013, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Lance Canales & The Flood
Café Trianon, Nijmegen
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Wire
De Helling, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mountain
De Pul, Uden
Blanck Mass / Kelly Lee Owens
De School, Amsterdam
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Duycker, Hoofddorp
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
20:00
Clash of the Titans (halve finale)
EKKO, Utrecht
20:15
Stef Bos & Band - Wereldwijd
Flint, Amersfoort
21:00
Bob Wayne
Hedon, Zwolle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Kandace Springs
LantarenVenster, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise
Metropool, Hengelo
21:00
Emil Landman in MEZZ
Mezz, Breda
20:15
Frank Boeijen
Musis, Arnhem