Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
Kraaij & Balder
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:00
The Box
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
dB's
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Fakkel
Ridderkerk
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
De Spot
Middelburg
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
11:00
't Ukien
Kampen
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
Simplon
Groningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Klos
Emmeloord
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
15:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
De Bakkerij
Zevenbergen
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Grounds
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
13:00
't Ukien
Kampen
16:00
Vorstin
Hilversum
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
16:00
Korzo
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Absolute
Arnhem
vrijdag 16 juni 2017
20:00
King of the World
Podium 't Beest, Goes
21:30
Klezmajeur
Kraaij & Balder, Eindhoven
20:00
Anthony John
Bibelot, Dordrecht
20:00
New Deventer Collective Showcase
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
EZG / Steen
Paard, Den Haag
Daniel Lohues - Moi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
19:30
Iris Penning
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Izaline Calister
Luxor Live, Arnhem
20:00
Amp Fiddler
Gigant, Apeldoorn
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
23:00
Daddy Yankee
The Box, Amsterdam
20:00
Writersday
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A Night in Indonesia: Kande, Filastine & Nova, Boi Akih e.a.
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cranberries
RAI Theater, Amsterdam
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Txarango
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thijs Pot
Melkweg, Amsterdam
20:30
Symfo Classics
Fluor, Amersfoort
20:00
Rumbones / Sick Pistons
De Meester, Almere
zaterdag 17 juni 2017
20:30
Omar
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Backwater Roll Blues Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Talkin' About My Generation
Grenswerk, Venlo
22:00
Midzomernacht
Timboektoe, Velsen-Noord
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Schalm, Veldhoven
Sólstafir
De Helling, Utrecht
20:00
Oriental Landscapes
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Big Hare / Plan Kruutntoone / Stillwave / Sven Agaath / The Fire Harve
dB's, Utrecht
Sky Architect / The Aurora Project
De Pul, Uden
20:00
Lost Insanity
Little Devil, Tilburg
Evanescence
013, Tilburg
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Charly Luske / Erica Yong
De Fakkel, Ridderkerk
20:30
The Pilgrims
Bostheater Ommen, Ommen
23:00
Brotherhood Squad / Ray Fuego
Merleyn, Nijmegen
23:00
De Nachtdienst
De Spot, Middelburg
20:30
Def Americans
Corneel, Lelystad
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bluezofeel
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Annie Keating / Steve Mayone
In The Woods, Lage Vuursche
11:00
Full Color Festival Kampen
't Ukien, Kampen
20:00
Exhumed
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: Surfing USA
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Bersama
Cacaofabriek, Helmond
21:00
De Wereldband
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
100% NL Speelt Live
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
21:00
Focus / Leif de Leeuw Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Camera
Patronaat, Haarlem
De Likt + support
Simplon, Groningen
20:00
Clear Clamour
Podium 't Beest, Goes
20:30
Backland
De Klos, Emmeloord
21:00
Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
20:00
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
15:00
Death over Drachten - Altar / Distillator / Rotting Christ
Iduna, Drachten
21:00
Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
21:00
Shirma Rouse
Mezz, Breda
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
ROGIER PELGRIM + JEANNE ROUWENDAAL
Willemeen, Arnhem
Rats On Rafts/De Kift
Gigant, Apeldoorn
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Binkbeats / Het Koninklijk Concertgebouworkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Manouvre
Paradiso, Amsterdam
Kiefer Sutherland
Melkweg, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
18:00
Emergenza
Melkweg, Amsterdam
16:00
Iris Penning
Tolhuistuin, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Manouvre
Paradiso, Amsterdam
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Prof.Nomad
P60, Amstelveen
20:00
Psychotic Waltz
Fluor, Amersfoort
20:00
Mariachi Reloaded
De Meester, Almere
20:15
The Perfect Tool
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 18 juni 2017
21:00
Novocaine
Hedon, Zwolle
16:00
Kenny
De Bakkerij, Zevenbergen
CJ Ramone
dB's, Utrecht
19:45
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Try Acrobatics (EP release)
EKKO, Utrecht
20:15
The Perfect Tool
De Pul, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
15:30
Annie Keating
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:30
FullMoon Babylon 4Syria – ‘Oriental Landscapes’
Grounds, Rotterdam
16:00
CD-presentatie Mrs HiPS
Grounds, Rotterdam
16:00
Golly Gosh Darn
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Armed Cloud / Ashby
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
13:00
Full Color Festival Kampen
't Ukien, Kampen
16:00
Leif de Leeuw Band
Vorstin, Hilversum
14:15
Claudette Verhulst
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:30
Pat Reedy and The Longtime Goners
't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
Monster Magnet
Iduna, Drachten
16:00
TAIKA/ Liisa Aholainen
Korzo, Den Haag
16:00
Exhumed
Paard, Den Haag
20:00
Meneer Monster
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Tessa Belinfante
Absolute, Arnhem