Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Vrankrijk
Amsterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Werftheater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Altstadt
Eindhoven
21:45
The Jack
Eindhoven
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Patronaat
Haarlem
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Mezz
Breda
Stevenskerk
Nijmegen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Hedon
Zwolle
Lucky
Rijssen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Omval
Diemen
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Vera
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
Theater Posa
Lelystad
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Groene Engel
Oss
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
22:00
De Teerkamer
Woudrichem
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
Iduna
Drachten
20:00
Trix
Antwerpen
Het Zonnehuis
Amsterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
16:00
Dordtyart
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Vera
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Bon theater
Medemblik
21:30
Vorstin
Hilversum
M.C. De Kleppenjagers
Gemert
20:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Eurotrash United
Rotterdam
18:45
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
Taverne
Bergen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Het Evertshuis
Bodegraven
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Werftheater
Utrecht
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
vrijdag 29 september 2017
20:00
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jonna Fraser
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Killshot / Warface
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
King Shiloh Soundsystem
P60, Amstelveen
21:00
Mares of Diomedes / Start / Capsular
Vrankrijk, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Myllesweerd, Mill
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Mathilde Santing - Both Sides Now
Meervaart, Amsterdam
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol
Melkweg, Amsterdam
20:00
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
20:00
Midas + Simon Keats
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Newton Faulkner
Paard, Den Haag
Papa Roach
013, Tilburg
20:30
Pete Lincoln
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Theater de Schalm, Veldhoven
22:00
Pietju Bell / Woenzelaar
Paradiso, Amsterdam
19:00
Popronde Eindhoven
Altstadt, Eindhoven
21:45
Popronde Eindhoven
The Jack, Eindhoven
21:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:00
Red Snapper
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ricky Koole
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Rowwen Heze
Groene Engel, Oss
20:15
Russkaja
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sef
Hedon, Zwolle
20:00
SHHT + Maudin
Mezz, Breda
Siv Jakobsen
Stevenskerk, Nijmegen
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Vorstin, Hilversum
20:30
Symfo Classics
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
The Dublin Legends
Lucky, Rijssen
21:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
22:30
The Freelance Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Mutations
Stathe, Utrecht
20:00
The Nits
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
21:00
Tokoloko: Mxrcxl + Gorgeous Gorilla Effect + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Omval, Diemen
20:00
Toon Hagen & Philine Coops
Dordtyart, Dordrecht
20:30
Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
Waxahatchee
Vera, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Wouter Hamel
Melkweg, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
De Kunstgreep, Oostzaan
zaterdag 30 september 2017
17:00
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
80’S VERANTWOORD
Mezz, Breda
19:30
A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / Newmoon
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
De Pul, Uden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Posa, Lelystad
20:00
Bartek
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Batmobile Rockabilly Night
Groene Engel, Oss
Belphegor / Enthroned / Nervochaos / Nordjevel
P60, Amstelveen
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Apophys / Paper Doll Decay / Shinigami
dB's, Utrecht
22:00
Bon Scotch
De Teerkamer, Woudrichem
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Hedon, Zwolle
16:00
Brews & Bluesfestival met oa Ralph de Jongh en T-99
Iduna, Drachten
20:00
Bush
Trix, Antwerpen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Het Zonnehuis, Amsterdam
Curse of Lono
Café Wilhelmina, Eindhoven
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dess Finesse / Leafs / Wakeem
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
16:00
Diamanda La Berge Dramm / James Oesi
Dordtyart, Dordrecht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Doomstad #3: Esben and The Witch / MNHM / Ortega
EKKO, Utrecht
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Nieuwe Kolk, Assen
23:00
Dr. Lektroluv
Paard, Den Haag
23:00
Drift 15 jaar
Doornroosje, Nijmegen
23:30
Duds
Vera, Groningen
Ellen ten Damme
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Bon theater, Medemblik
21:30
Essential Six: De Skaggerz / Seven Eleven / The Dubbeez
Vorstin, Hilversum
Fleddy Melculy
M.C. De Kleppenjagers, Gemert
20:45
Fresku / Mocromaniac
Simplon, Groningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Hallo Venray + Sleeper Reign
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Hausmagger
Eurotrash United, Rotterdam
18:45
Iris Penning / The girl who cried wolf
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
Jason Waterfalls
Taverne, Bergen
22:00
Jazzlab Session - Tribute to Marvin Gaye
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jetty Mathurin - De Overdracht
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Jojo Gladstone
Metropool, Hengelo
21:00
Jowners
Manifesto, Hoorn
20:30
Justin Nozuka
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Justin Nozuka
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
JW Roy - 20 Jaar Recording Artist
Effenaar, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Evertshuis, Bodegraven
19:00
Kunstnacht XXL
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: Imitallica
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
LSL Showcase
Melkweg, Amsterdam
21:00
MacSwordfish + Bas Bons
Altstadt, Eindhoven
21:00
Male Gaze
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:30
Marathon
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Marco Santos
Paard, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Werftheater, Utrecht
20:30
Maudlin / Shht
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Midas
Burgerweeshuis, Deventer