Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
Groene Engel
Oss
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Bar American
Middelburg
Muziekcoöperatie
Meppel
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Scum
Katwijk
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:30
So What!
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
Wilminktheater
Enschede
22:00
PopEi
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
The Saint
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Dordtyart
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Podium Boxtel
Boxtel
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
13:00
Westerkerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
19:30
De Flux
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
van Beresteyn
Veendam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Molen De Ster
Utrecht
23:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
vrijdag 06 oktober 2017
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
Rootsriders - Marley Meets
Het Bolwerk, Sneek
21:00
iPendejo!
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Lumes
V11, Rotterdam
21:00
Moh! Kouyaté
Grounds, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
David Readman
De Azijnfabriek, Roermond
Primal Fear - 20th Anniversary
Groene Engel, Oss
20:45
Fresku / Mocromaniac
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cathy / Joenes / YUNGALXNDR
Merleyn, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
The Kik
Muziekcoöperatie, Meppel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
KRS-One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
The Guru Guru
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Soen + Madder Mortem + Vulture Industries
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bartek
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Folkfest
Scum, Katwijk
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:30
Andy Frasco & The U.N.
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
23:00
(AM:Klub)
Patronaat, Haarlem
Sven Hammond
Patronaat, Haarlem
21:00
Altın Gün / Arabic by Night / Cairo Liberation Front / DJ Prace
Simplon, Groningen
20:00
Machine Gun Kelly + support
De Oosterpoort, Groningen
21:30
My Blue Van
So What!, Gouda
20:00
Whispering Sons
Podium 't Beest, Goes
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
22:00
10 o'Clock heroes - Clint Eastbird
PopEi, Eindhoven
22:00
Miscellaneous
The Jack, Eindhoven
20:15
Erwin Olaf & Cello8ctet & Michael Riesmann
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Newton Faulkner
Effenaar, Eindhoven
20:00
Freeloader
The Jack, Eindhoven
20:00
James Newton Howard
Effenaar, Eindhoven
ZooN
The Saint, Eindhoven
Kim Janssen
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Nits
Agora Theater Druten, Druten
'Forever Amy'
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:30
Jeffrey Halford & The Healers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Jonna Fraser
Bibelot, Dordrecht
20:00
Remy van Kesteren
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Jan Terlouw Jr.
Burgerweeshuis, Deventer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Gregory Page
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
PRSPCT
Paard, Den Haag
20:00
Tangarine
Paard, Den Haag
Bazart
Paard, Den Haag
19:30
Lukewarm Ocean
Paard, Den Haag
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
het Gloren
Wolbodo, Delft
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Nachtschade + Certain Animals
Mezz, Breda
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra in MEZZ
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Iris Penning / Joia
Podium Boxtel, Boxtel
21:00
Bears Of Legend
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Hallo Venray
Luxor Live, Arnhem
Dope D.O.D. / Drummakid
Luxor Live, Arnhem
20:30
Silverlane
Gigant, Apeldoorn
20:00
Lorde
Lotto Arena, Antwerpen
18:30
Jacob Sartorius
Trix, Antwerpen
20:30
Pretty Green presents Sgt. Pepper's
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
Slowdive
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kawehi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gavin James
AFAS Live, Amsterdam
13:00
GREETINGS FROM PITTSBURGH
Westerkerk, Amsterdam
Nick Cave and the Bad Seeds
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Gecko-O
P60, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ares
Fluor, Amersfoort
20:00
Wouter Hamel
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Popronde Den Bosch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 oktober 2017
21:30
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
Rival Sons
Boerderij, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
20:30
AC/DC UK / Muck / Slash N’ Roses
De Peppel, Zeist
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
19:30
Ben Poole / Big Bo / Ruben Hoeke Band / Sari Schorr
De Flux, Zaandam
The Nits
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Fleddy Melculy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
Dr. Lektroluv
Grenswerk, Venlo
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
20:30
Camaleón
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Lindsay Ell
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Kommer & Kwel
Molen De Ster, Utrecht
23:00
Boys Noize
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel