Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg
Brugge
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
22:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:00
dB's
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Altstadt
Eindhoven
20:00
Bar American
Middelburg
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
woensdag 04 oktober 2017
21:00
Anemone
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Ulrika Spacek
Cinetol, Amsterdam
20:00
Henrik Freischlader
De Bosuil, Weert
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Carvin Jones
Den Heilige Cornelius, Roermond
Twelve Foot Ninja
Doornroosje, Nijmegen
Iris Hond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Brant Bjork / Sean Wheeler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sari Schorr & The Engine Room
Metropool, Hengelo
The Dublin Legends
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
The Pact / Tom Braxton
Neushoorn, Leeuwarden
J. Bernardt
Paard, Den Haag
19:30
Elco Jongkind Trio
Paardcafe, Den Haag
21:00
Meridian Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:00
PUURLIEDJES
PopEi, Eindhoven
Ewert and the Two Dragons
Rotown, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
20:00
'Forever Amy'
Stadsschouwburg, Brugge
20:00
The Nits
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
ToRa
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:45
Ruthie Foster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ari Lennox / Earthgang / J.I.D.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Veluvine, Nunspeet
22:00
Good Morning
Vera, Groningen
donderdag 05 oktober 2017
Machine Gun Kelly
013, Tilburg
20:00
Ruthie Foster
013, Tilburg
Kool And The Gang / The Jacksons
Ahoy, Rotterdam
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:00
Ewert and the Two Dragons
Bitterzoet, Amsterdam
'Forever Amy'
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Cacaofabriek, Helmond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:00
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
The Dublin Legends
De Doelen, Rotterdam
20:15
Sari Schorr & The Engine Room
De Helling, Utrecht
20:30
Nik Bärtsch's Mobile
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kim Janssen
De Spot, Middelburg
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Vulture Industries
Duycker, Hoofddorp
Brant Bjork
Effenaar, Eindhoven
Meridian Brothers
EKKO, Utrecht
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Velvet Underground & Nico - 50 Jaar Tour
Hedon, Zwolle
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jeffrey Halford & The Healers + Mark Olson & Ingunn Ringvold
Luxor Live, Arnhem
19:30
Newton Faulkner
Melkweg, Amsterdam
22:00
Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
20:00
Wouter Hamel
Mezz, Breda
20:00
Rotterdams Philharmonisch Orkest: Jaap van Zweden
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Andy Frasco
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Behind the Shadow Drops
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Kenny B
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
Machine Makes Man / The Liquid Machine
Paard, Den Haag
19:30
TenTemPiés
Paard, Den Haag
20:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:00
Toothless
Patronaat, Haarlem
20:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ricky Koole
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
KRS-One
Q-Factory, Amsterdam
Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lavalu
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Zak Abel
Tolhuistuin, Amsterdam
Gavin James
Trix, Antwerpen
Popronde Groningen
Vera, Groningen
20:00
John Legend
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Duo Botasso
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
J. Cole
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 06 oktober 2017
Anathema
013, Tilburg
20:00
Gavin James
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Nits
Agora Theater Druten, Druten
Kim Janssen
Altstadt, Eindhoven
20:00
Magnacult
Bar American, Middelburg
20:30
Jonna Fraser
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kawehi
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jan Terlouw Jr.
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda