Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Baroeg
Rotterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Flux
Zaandam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Mezz
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
Botanique
Brussel
Vorstin
Hilversum
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Dordtyart
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
23:00
013
Tilburg
23:00
Grenswerk
Venlo
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:30
Grounds
Rotterdam
23:30
Vera
Groningen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Schalm
Veldhoven
Trix
Antwerpen
Cafe Lokaal
Heemskerk
Kukeleku
Horst
15:00
Willemeen
Arnhem
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Cultura
Ede
15:00
Musis
Arnhem
15:00
Posthoornkerk
Amsterdam
15:30
Podium 't Beest
Goes
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Kasteel Doorwerth
Doorwerth
17:00
The Jack
Eindhoven
17:30
Jopenkerk
Haarlem
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
zaterdag 07 oktober 2017
16:00
Baby Face Nelson / Batmobile / Devils Delight / Norm And The Nightmare
Baroeg, Rotterdam
17:00
Lorren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:00
Laura Misch
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ben Poole / Big Bo / Ruben Hoeke Band / Sari Schorr
De Flux, Zaandam
19:30
Gavin James
Effenaar, Eindhoven
19:30
KRS-One
Mezz, Breda
19:45
Lindsay Ell
TivoliVredenburg, Utrecht
Chef'Special
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Clouseau
Plopsa Theater, De Panne
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Velvet Underground & Nico 50 jaar
Effenaar, Eindhoven
20:00
Chris Rea
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bazart
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Soulcrusher
Doornroosje, Nijmegen
Joanne Shaw Taylor
Paard, Den Haag
20:00
Dope D.O.D.
P3, Purmerend
Slowdive
Botanique, Brussel
My Generation
Vorstin, Hilversum
20:00
Tanita Tikaram
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ares
Bitterzoet, Amsterdam
Nouveau Vélo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ewert and the Two Dragons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Black Top
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
I Against I / Nou En / Jack Up
't Ukien, Kampen
20:00
Boris
Neushoorn, Leeuwarden
The Nits
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Huygens Vocal Ensemble (koor)
Dordtyart, Dordrecht
Rival Sons
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Fata Boom / Feiertag / L'Enfant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Bon Scotch
O.J.C. Nirwana, Lierop
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Abba Gold
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Nece Novellas, Felix Hildenbrand en Bart Fermie
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Newton Faulkner
Botanique, Brussel
20:00
Ricky Koole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Finale Grote Prijs van Rotterdam Hiphop en Electronics 2017
BIRD, Rotterdam
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
20:00
Help Sint Maarten
Bibelot, Dordrecht
20:00
Battle of the Tribute Bands
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Magnacult
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Jannes
Gelredome, Arnhem
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Nadezda Filippova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
The Blues Brothers
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
20:30
Midas
Simplon, Groningen
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Duycker, Hoofddorp
20:30
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ground Control
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Gulper / Komatsu
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Demon's Eye: Tribute to Deep Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
AC/DC UK / Muck / Slash N’ Roses
De Peppel, Zeist
20:30
Camaleón
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Symfo Classics
Corneel, Lelystad
21:00
Fleddy Melculy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Malibu
Altstadt, Eindhoven
21:00
Skytrain
Manifesto, Hoorn
21:30
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: Carvin Jones (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Xplode Festival Intdoor
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Red Devil
The Jack, Eindhoven
22:00
Timboektoe eindfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
23:00
Boys Noize
013, Tilburg
23:00
Dr. Lektroluv
Grenswerk, Venlo
23:00
Egbert / Reinier Zonneveld / Secret Cinema / SQL
Luxor Live, Arnhem
23:30
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
23:30
Ceremony
Vera, Groningen
zondag 08 oktober 2017
The Dublin Legends
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
'Forever Amy'
Theater de Schalm, Veldhoven
R5
Trix, Antwerpen
A Brighter Light
Cafe Lokaal, Heemskerk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
15:00
ARCHGOAT (FIN) + BÖLZER (CH) + SVARTIDAUÐI (ISL) + EGGS OF GOMORRH (CH
Willemeen, Arnhem
15:00
Bergs Blues Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Sound of Silence
Cultura, Ede
15:00
Filemon Wesselink, verteller Clarinde Wesselink, illustraties Het Geld
Musis, Arnhem
15:00
Kamerkoor Oktoich / Ensemble Ialoni / Ensemble Barakoni / Nina Targan
Posthoornkerk, Amsterdam
15:30
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
16:00
Jarrod Dickenson
Paradiso, Amsterdam
16:15
Magic Moon
Gigant, Apeldoorn
16:30
Merain
Kasteel Doorwerth, Doorwerth
17:00
Idiot Proof
The Jack, Eindhoven
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
17:30
Spill Gold
Neushoorn, Leeuwarden
18:00
Gimme Gimme Gimmes
Den Heilige Cornelius, Roermond