Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Manifesto
Hoorn
15:00
Posthoornkerk
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Yada Yada Market
Zaandam
19:45
Hedon
Zwolle
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Dordtyart
Dordrecht
17:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Musis
Arnhem
21:00
De Flux
Zaandam
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
15:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
15:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Bosuil
Weert
Cafe Lokaal
Heemskerk
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Vera
Groningen
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
ACU
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vera
Groningen
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AINSI
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Luxor Live
Arnhem
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
zondag 08 oktober 2017
19:00
King King
Manifesto, Hoorn
15:00
Kamerkoor Oktoich / Ensemble Ialoni / Ensemble Barakoni / Nina Targan
Posthoornkerk, Amsterdam
19:00
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
20:00
Johnny Clegg
Yada Yada Market, Zaandam
19:45
Joanne Shaw Taylor
Hedon, Zwolle
16:00
Jarrod Dickenson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ivo Janssen
Dordtyart, Dordrecht
17:00
Idiot Proof
The Jack, Eindhoven
20:00
Guus Tangelder Big Band ft. Martin Fondse
Luxor Live, Arnhem
18:00
Gimme Gimme Gimmes
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:30
Gavrilos Kokonas
Paradiso, Amsterdam
15:00
Filemon Wesselink, verteller Clarinde Wesselink, illustraties Het Geld
Musis, Arnhem
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
19:30
DZ Deathrays
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Drake White
Melkweg, Amsterdam
Delinquent Habits
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dan Owen
Merleyn, Nijmegen
20:00
Cosmo's Foger-T
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Coldplace
Metropool, Hengelo
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Carla Herlfterkamp
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
15:00
Bergs Blues Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Awkward I
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Autumn Leaves: Anton Goudsmit
Grenswerk, Venlo
15:00
ARCHGOAT (FIN) + BÖLZER (CH) + SVARTIDAUÐI (ISL) + EGGS OF GOMORRH (CH
Willemeen, Arnhem
20:30
Andy Frasco
Gigant, Apeldoorn
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
A Brighter Light
Cafe Lokaal, Heemskerk
'Forever Amy'
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 09 oktober 2017
21:00
Timmy’s Organism
Vera, Groningen
20:00
Tanita Tikaram
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Slaid Cleaves
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
My Baby
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marillion
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lamb
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Halve Finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cold Specks
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Chris Simmons
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Céline Janssen / Claudia de Breij / Ellen ten Damme / Ernst Daniel Smi
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Youngblood Brass Band
Bitterzoet, Amsterdam
The Dublin Legends
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Slaid Cleaves
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nadezda Filippova
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Micah P. Hinson
Het Zonnehuis, Amsterdam
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Gang Of Youths
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Drain Gang
Melkweg, Amsterdam
23:00
Control Freaks
Vera, Groningen
19:00
CMA Songwriter Series
Melkweg, Amsterdam
19:30
Carnophage / Condemned / Cytotoxin / Ingested
Baroeg, Rotterdam
woensdag 11 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Yowie
dB's, Utrecht
20:00
Youngblood Brass Band
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
White Manna
ACU, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The SoapGirls
Melkweg, Amsterdam
The Slackers
Effenaar, Eindhoven
22:00
The Laho Group (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
The Dublin Legends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Blues Brothers
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tanita Tikaram
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sven Hammond
Vera, Groningen
19:45
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
20:15
Slaid Cleaves
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Ryan Leslie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ricky Koole
AINSI, Maastricht
Niels Geusebroek - Wildfire
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Nick & Simon
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lux Delight
Luxor Live, Arnhem
Kim Janssen + Christof van der Ven
Rotown, Rotterdam
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Paradiso, Amsterdam
Kataklysm
013, Tilburg
21:00
Julian Primeaux & His Royal Rowdy Company
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Johnny Bernhard Band
Metropool, Hengelo
20:00
Joey Le Soldat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jeffrey Halford / Mark Olson
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:30
Jacob Sartorius
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
J. Bernardt
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Grime / 16
dB's, Utrecht
22:00
Good Harvest
Merleyn, Nijmegen
Galactic Empire
Patronaat, Haarlem
20:00
Gabriel Rios
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Douwe Bob & Dutch String Collective
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Declan McKenna
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dan Owen
Bitterzoet, Amsterdam