Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Martinikerk
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Swaf
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Corneel
Lelystad
Theater De Tuin
Leusden
Het Depot
Leuven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
19:30
Gemeenschapshuis De Moost
Neerkant
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Café Trianon
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Arminius
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Porgy en Bess
Terneuzen
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Starsound Studio
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Tavenu
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Bosuil
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Mezz
Breda
20:00
Café The Bounty
Breskens
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
vrijdag 27 oktober 2017
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinikerk, Groningen
20:00
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Nadja Filtzer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nu of Nooit
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Quiet Hollers
Metropool, Hengelo
20:30
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
20:00
PURPLE SHADE - The Ultimate Deep Purple tribute
The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Souk Ma Lens
Vorstin, Hilversum
20:00
Jack and the Weatherman
Duycker, Hoofddorp
22:00
Arthur Ebeling
Swaf, Hoorn
21:00
IDALG
Manifesto, Hoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Homesick - driedubbeldokkum party
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Rosan brings Africa
Neushoorn, Leeuwarden
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Acca Dacca
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Back & Forward: Re-play
Corneel, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
Amber Run
Het Depot, Leuven
20:00
The Blues Brothers
Schouwburg Lochem, Lochem
Donnie (NL)
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Mierloos Theater, Mierlo
19:30
CCC Inc
Gemeenschapshuis De Moost, Neerkant
22:00
BROMANCE
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Marit Trienekens
Café Trianon, Nijmegen
20:15
Hurray For The Riff Raff
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Nits
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Heather Nova
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Re-editors
Den Heilige Cornelius, Roermond
Alex Lahey + Starcrawler
V11, Rotterdam
Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
19:30
Joep Beving
Arminius, Rotterdam
Gramatik
Annabel, Rotterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Tim Vantol
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Paul Sinha
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Grave Pleasures
Little Devil, Tilburg
Motorpsycho
013, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mercy John
De Pul, Uden
'Forever Amy'
Markant Uden, Uden
20:30
Live in Concert: Van Piekeren + Joep van Leeuwen - 'Utregticana deel 8
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Helge Slikker & Pieternel Osinga
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Rosemary & Garlic
EKKO, Utrecht
Nachtschade
dB's, Utrecht
20:00
St. Vincent
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jaimi Faulkner
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Smoking Alaska
Starsound Studio, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Let There Be Rock
Grenswerk, Venlo
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Tribute Night : Pearl Jam Foo Fighters Volbeat
Tavenu, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Battle Of The Tribute Bands
De Bosuil, Weert
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Gwoof
De Flux, Zaandam
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Kik
Hedon, Zwolle
zaterdag 28 oktober 2017
Rootsriders - Marley Meets
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Red Herring
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Dope D.O.D. ft Drummakid on tour! Supportact: Frontstreet
De Meester, Almere
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:30
Ga mee in ons leven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
Satellite Stories
Sugar Factory, Amsterdam
Amber Run
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ricky Koole
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Indopop
Q-Factory, Amsterdam
Starsailor
Melkweg, Amsterdam
20:00
3J'S
AFAS Live, Amsterdam
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Jop Gorris /Nicole Kaandorp / Nawras Altaky / Quinten Rutgers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jake Bugg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
19:30
W.A.S.P.
Trix, Antwerpen
19:30
Donnie (NL)
Trix, Antwerpen
Oscar & The Wolf
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
666 The Nightmare: Halloween - The Living Dead
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Danny Vera
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Miss Montreal
Mezz, Breda
20:00
Ruben Hoeke Band
Café The Bounty, Breskens
20:00
Logic
La Madeleine, Brussel
20:00
Dikke Vissa
Paard, Den Haag
20:00
Midas / PALMSY
Paard, Den Haag