Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kreun
Kortrijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Sneek
Sneek
De Casino
Sint-Niklaas
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Brebl
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
De Maagd
Bergen op Zoom
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
maandag 30 oktober 2017
Blanco White
TivoliVredenburg, Utrecht
Rag'n'Bone Man
013, Tilburg
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kitty, Daisy & Lewis
De Kreun, Kortrijk
20:00
Quiet Hollers
Nieuwe Nor, Heerlen
21:30
The Goddamn Gallows
Vera, Groningen
20:30
Collie Buddz
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Trio The Big World & Bertus Borgers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
Chuck Prophet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
22:00
Hundred Waters
Paradiso, Amsterdam
Lambchop
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amy Shark
Melkweg, Amsterdam
The Melvins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fai Baba
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Julie Byrne
Vondelkerk, Amsterdam
Boyce Avenue
Melkweg, Amsterdam
19:30
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sylvan Esso
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 31 oktober 2017
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
20:15
Wende Snijders - Mens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
Tash Sultana
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Otherkin
Rotown, Rotterdam
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jaimi Faulkner
Merleyn, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
Nick Mulvey
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nick & Simon
Wilminktheater, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Chuck Prophet
Paard, Den Haag
Banks
Koninklijk Circus, Brussel
The National
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
Joey Bada$$
Trix, Antwerpen
21:00
Masego Soundsystem
Tolhuistuin, Amsterdam
Jake Bugg
De Duif, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pale Waves
Sugar Factory, Amsterdam
Gov't Mule
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jordan Rakei
Melkweg, Amsterdam
Zara Larsson
AFAS Live, Amsterdam
Tommy Genesis
Melkweg, Amsterdam
19:00
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Fransz Liszt Pianoconcours winnaars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 01 november 2017
Nick & Simon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Blues Brothers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jack Broadbent
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Stathe Sessie: Lowland Hum
Stathe, Utrecht
Ben Phillips
TivoliVredenburg, Utrecht
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Ala.ni
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chuck Prophet & The Mission Express
013, Tilburg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Bo Saris
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Sneek, Sneek
Heather Nova
De Casino, Sint-Niklaas
22:00
Marike van Dijk
BIRD, Rotterdam
20:30
Jordan Rakei
BIRD, Rotterdam
20:00
The Hackensaw Boys
Rotown, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
20:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Brebl, Nijmegen
Dying Fetus / Psycroptic
Doornroosje, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:45
The Pact featuring Allen Hinds
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Walter Trout
Metropool, Hengelo
Agent Fresco / Leprous
Patronaat, Haarlem
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
21:00
Algiers
Altstadt, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: i-classics music and technology
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Unboxing hosted by: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Paranoid State / Raylin / Sick of stupidity
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
The Elementary Penguins
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tommy Moustache
Paard, Den Haag
20:30
Jasper van Damme / Jorn Ten Hoopen
Paardcafe, Den Haag
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
22:15
Banda Magda
Paradiso, Amsterdam
Badbadnotgood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam