Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
Islemunda
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
21:00
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Asteriks
Leeuwarden
18:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Groenmarktkerk
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Grand Theatre
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Podium 't Beest
Goes
De Schakel
Gilze
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 19 oktober 2018
Rue Royale
EKKO, Utrecht
20:15
Vive La Fête
De Helling, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
dB's, Utrecht
20:00
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mirusia
Markant Uden, Uden
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lizzies (ES) + Hypnos (SWE)
Little Devil, Tilburg
20:00
Night of Guitars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Golden Earring
013, Tilburg
19:30
Ares
013, Tilburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
21:00
The Woodies
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Tangarine
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
A Tribute to Aretha Franklin w/ Shirma Rouse & band
BIRD, Rotterdam
19:30
Façade / Mourning Beloveth
Baroeg, Rotterdam
De Likt
Maassilo, Rotterdam
19:00
Left Of The Dial
Rotown, Rotterdam
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Maiden United
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:15
Rita en de Krokodil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
11:00
Casper en Emma maken theater
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Mercury Rising
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mathilde Santing - Renaissance
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
12:30
Judith Mos/Henk Trommel
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
21:00
StageTalk
Groene Engel, Oss
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Zinin, Nijverdal
20:45
The White Buffalo
Doornroosje, Nijmegen
Dub FX
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
20:30
Jennie Lena
De Spot, Middelburg
20:00
Luke Winslow King
De Spot, Middelburg
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
The Bluebirds
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
M-Town Reggae presents: Mighty Diamonds & Jah Mason
Muziekgieterij, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Sore Losers
C.C. René Magritte, Lessines
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
Die Nerven
Podium Asteriks, Leeuwarden
18:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bintangs / Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Rowwen Heze
Duycker, Hoofddorp
20:00
Leonie Meijer - Hier.
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Gruppo Sportivo
Metropool, Hengelo
20:00
Edwin Evers Band - Mooi zo!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
LIVE: Frogfest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Leif de Leeuw Band
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Skull
Nieuwe Nor, Heerlen
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Take Me To Church: Maaike Ouboter
Groenmarktkerk, Haarlem
20:00
Daniel Lohues
Patronaat, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Podium onder de toren, Grootschermer
23:30
Bambara
Vera, Groningen
22:00
The Cosmic Dead
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Worldly Savages (SERB) + HALA
LOLA050, Groningen
20:30
The Melvins
Vera, Groningen
Razz
Simplon, Groningen
PastPresentFuture
Grand Theatre, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
The Juke Joints
Podium 't Beest, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
20:30
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Jeff Lorber Fusion
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Symphonic Rock Tribute Night
Metropool Enschede, Enschede
Jon Spencer
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Mighty Breaks + The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
20:15
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Effenaar, Eindhoven
20:00
Brit Floyd
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
VNV Nation
Effenaar, Eindhoven
The Preacher Men - Blue
De Meerpaal, Dronten
20:30
American Aquarium / Robert Jon & The Wreck
Iduna, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
A Night Out With A Singer-Songwriter
Bibelot, Dordrecht