Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Corneel
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koosvorrinkhuis
Lage Vuursche
20:00
Rodahal
Kerkrade
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Café de Noot
Hoogland
21:30
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:30
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Rockcafé Taste
Groenlo
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
C-Mine
Genk
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kleine Willem
Enschede
18:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Effenaar
Eindhoven
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Kruisweg Damwoude
Damwâld
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Theatercafe Lexke
Budel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
BREStheater
Brielle
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Breepark
Breda
Breepark
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
23:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 20 oktober 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Bluebirds
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Dr. Lektroluv + Mason
De Spot, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Corneel, Lelystad
AmenRa
Gebr. De Nobel, Leiden
14:00
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Raad van Toezicht
Koosvorrinkhuis, Lage Vuursche
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Leif de Leeuw Band
Café de Noot, Hoogland
21:30
Judy Blank
Vorstin, Hilversum
De Dijk
Vorstin, Hilversum
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: Greenday, tribute by Bullet In A Bible
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Snake Bite Love
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
Novacane' ft. Idaly & The Firm - 'Boscha Nova’s Ultimate Turnup Verjaa
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Sandra van Nieuwland Human Alien
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Take Me To Church: Grandbrothers
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
Jon Spencer / The Melvins
Patronaat, Haarlem
23:30
.ROOTS #2
Simplon, Groningen
23:30
yung KP
Vera, Groningen
23:00
Kremlin Disko / Residents
Vera, Groningen
20:00
Blackbriar EP Release Show
Simplon, Groningen
20:00
Yung Internet + support
Simplon, Groningen
20:00
Luke Winslow King
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wim Mertens Trio
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Bon Scotch
Rockcafé Taste, Groenlo
00:00
Fay Claassen / Jazz Orchestra Concertgebouw - Dutch Songbook
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Skâns, Gorredijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Green Lizard
Podium 't Beest, Goes
20:00
Racoon
Theater de Mythe, Goes
20:00
The Sore Losers
C-Mine, Genk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
18:00
The Pink Floyd Sound
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniel Lohues
Effenaar, Eindhoven
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Hein
Bibelot, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
19:30
Pink Project
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
20:00
Def Americans
Kruisweg Damwoude, Damwâld
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Spant!, Bussum
Herman van Veen
Spant!, Bussum
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
20:00
The Vaccines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bloc Party
Vorst Nationaal, Brussel
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
Rue Royale
Mezz, Breda
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Chassé Theater, Breda
K3
Breepark, Breda
K3
Breepark, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Superstijl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
23:00
ModuM: hiphop lives
Luxor Live, Arnhem
Butcher Babies (usa) + Kobra And The Lotus (can) + Skarlett Riot (uk)
Willemeen, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
20:00
Thirty Dancing
Gigant, Apeldoorn
20:00
Aurora
Trix, Antwerpen
Bazart
Sportpaleis, Antwerpen
23:30
Critical Sound: Thys (Noisia) / KASRA / Halogenix / QZB e.a.
Melkweg, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jon Hopkins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Future Urban Legends
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Netsky & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martin Garrix
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Jon Hopkins
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kraak & Smaak
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
18:30
Rich Medina & Lemi Ghariokwu
Tolhuistuin, Amsterdam
Dave Clarke presents: Whip It - Alienata / Brutuzz / Dave Clarke / Ult
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hatesphere / Sinsaenum
P60, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
20:00
Dope & Mean
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch