Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Paardcafe
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
EKKO
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
19:00
Panama
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
09:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Podium
Hoogeveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Handelsbeurs
Gent
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
12:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
dinsdag 30 oktober 2018
19:30
Hayley Kiyoko
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Percossa - Bam!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Hadewych Minis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
22:00
Marble Sounds
Paradiso, Amsterdam
Darius Rucker
Paradiso, Amsterdam
19:00
Dragon Ball Symphonic Adventure
Paleis 12, Brussel
20:00
The Beths
Paardcafe, Den Haag
21:00
The Beths
Paard, Den Haag
19:30
Level 42
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Russisch Nationaal Philharmonisch Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Academic
Merleyn, Nijmegen
19:00
Taylor Davis
Melkweg, Amsterdam
Blood Orange
Melkweg, Amsterdam
19:00
Vance Joy
La Madeleine, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Chris Cacavas / Steve Wynn
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Mensen Zeggen Dingen
EKKO, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Saint Agnes
Cinetol, Amsterdam
Mr. Carmack
Bitterzoet, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
George Ezra
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 31 oktober 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
12:30
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
20:30
Novo Amor
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
Whispering Sons
Sugar Factory, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emma Ruth Rundle
Rotown, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
The Zombies / Uriah Heep
Patronaat, Haarlem
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
21:00
Christof van der Ven
Paard, Den Haag
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
The Levellers
Mezz, Breda
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
Stephen Malkmus and The Jicks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
09:30
Tour de Machine
Luxor Live, Arnhem
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The High Kings
Het Podium, Hoogeveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Slaves
Handelsbeurs, Gent
20:00
Bon Jovi Hotel Pakket - Amrâth Belvoir
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bon Jovi Hotel pakket - Van der Valk Nijmegen-Lent
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
21:00
The Dirty Denims
Den Heilige Cornelius, Roermond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Daniel Lohues
De Oosterpoort, Groningen
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard