Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paardcafe
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
La Madeleine
Brussel
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Schouwburg de Lawei
Drachten
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
12:00
De Oosterpoort
Groningen
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Vera
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
DeLaMar
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Panama
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Handelsbeurs
Gent
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
dinsdag 30 oktober 2018
20:30
Hadewych Minis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Hayley Kiyoko
Sugar Factory, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Level 42
Paard, Den Haag
22:00
Marble Sounds
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Mensen Zeggen Dingen
EKKO, Utrecht
Mr. Carmack
Bitterzoet, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Percossa - Bam!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Russisch Nationaal Philharmonisch Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Saint Agnes
Cinetol, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
21:00
Sophie Hunger
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Symfonieorkest - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:00
Taylor Davis
Melkweg, Amsterdam
The Academic
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Beths
Paard, Den Haag
20:00
The Beths
Paardcafe, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Vance Joy
La Madeleine, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
woensdag 31 oktober 2018
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bon Jovi Hotel Pakket - Amrâth Belvoir
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bon Jovi Hotel pakket - Van der Valk Nijmegen-Lent
Goffertpark, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Buurman / Iris Penning / Jorick Bronius
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
21:00
Christof van der Ven
Paard, Den Haag
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniel Lohues
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dark Sabbath
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
12:30
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emma Ruth Rundle
Rotown, Rotterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
20:15
John Scofield Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Novo Amor
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Slaves
Handelsbeurs, Gent
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Stephen Malkmus and The Jicks
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Dirty Denims
Den Heilige Cornelius, Roermond
The High Kings
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Human League
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Levellers
Mezz, Breda