Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vooruit
Gent
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Koornbeurs
Franeker
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
09:30
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Melkweg
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Handelsbeurs
Gent
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Panama
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
DeLaMar
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Boodschap
Rijen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Papenstraattheater
Zwolle
12:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Paard
Den Haag
00:00
De Domijnen
Sittard
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
dinsdag 30 oktober 2018
21:00
Sophie Hunger
Tolhuistuin, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
20:30
Saint Agnes
Cinetol, Amsterdam
20:00
Russisch Nationaal Philharmonisch Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Percossa - Bam!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Mr. Carmack
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mensen Zeggen Dingen
EKKO, Utrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Marble Sounds
Paradiso, Amsterdam
19:30
Level 42
Paard, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Hayley Kiyoko
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Hadewych Minis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
George Ezra
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Dragon Ball Symphonic Adventure
Paleis 12, Brussel
Darius Rucker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Christof van der Ven
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chris Cacavas / Steve Wynn
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Carpenter Brut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bombino
Vooruit, Gent
Blood Orange
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
woensdag 31 oktober 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Whispering Sons
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
09:30
Tour de Machine
Luxor Live, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Zombies / Uriah Heep
Patronaat, Haarlem
20:30
The Osmonds
Cacaofabriek, Helmond
The Levellers
Mezz, Breda
20:00
The Human League
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The High Kings
Het Podium, Hoogeveen
21:00
The Dirty Denims
Den Heilige Cornelius, Roermond
Stephen Malkmus and The Jicks
Melkweg, Amsterdam
Sophie Hunger
LantarenVenster, Rotterdam
Slaves
Handelsbeurs, Gent
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Robben Ford
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rimon
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
RAVI of VIXX
Panama, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Novo Amor
Tolhuistuin, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Moving Targets
Vera, Groningen
20:00
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
20:00
Luka Bloom
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Level 42 - The Eternity Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lakshmi - Adem
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Ladysmith Black Mambazo
Paard, Den Haag
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Killing Joke
Melkweg, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
John Scofield Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
John Butler Trio
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Jimothy Lacoste
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
12:00
James Oesi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
George Ezra
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Musis, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Emma Ruth Rundle
Rotown, Rotterdam
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Het Park, Hoorn
12:30
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dark Sabbath
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Daniel Lohues
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
21:00
Christof van der Ven
Paard, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam