Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Mezz
Breda
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
11:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
BIRD
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
De Doelen
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Filmtheater Luxor
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Botanique
Brussel
20:00
Stathe
Utrecht
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Oude Kerk Scheveningen
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
zondag 26 november 2017
21:00
De Dijk - Extra Show
Mezz, Breda
21:00
Marco Borsato
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dieuf-Dieul de Thiès
Grounds, Rotterdam
22:00
Molecular
Vera, Groningen
22:30
Mansionair
Paradiso, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:00
JP Cooper
Paradiso, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
19:30
Charles Pasi
Vorstin, Hilversum
20:00
Petit Biscuit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick Murphy
Vorst Nationaal, Brussel
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
John Joseph Brill
Paradiso, Amsterdam
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen
Zola Jesus
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:00
Hollow Coves
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Hedon, Zwolle
20:30
Simon Phillips with Protocol IV
Metropool, Hengelo
20:30
J-Hus
BIRD, Rotterdam
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Bibelot, Dordrecht
20:30
KONRAD KOSELLECK BIG BAND FEAT. FAY LOVSKY & GRAZIËLLA HUNSEL RIVERO
Bimhuis, Amsterdam
Chris Dave and the Drumhedz
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Doug MacLeod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Shopping
Vera, Groningen
dinsdag 28 november 2017
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Secrets
Dynamo, Eindhoven
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Little Steven & The Desciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
Jim White
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:00
Nick & Simon
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Marilyn Manson
Klokgebouw, Eindhoven
Benjamin Clementine
De Doelen, Rotterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sleep Party People
Rotown, Rotterdam
Alex Cameron
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
Evil Empire Orchestra
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Lievekamp, Oss
Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
Wolves In The Throne Room
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Helling, Utrecht
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Zola Jesus
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Rosan Brings Africa
Simplon, Groningen
woensdag 29 november 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Enter Shikari
Paradiso, Amsterdam
Mac DeMarco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
Nick & Simon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tangarine
Vera, Groningen
20:00
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
20:00
Y'akoto
Paradiso, Amsterdam
The War On Drugs
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Chris Dave and the Drumhedz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
STUFF.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Nordic Giants
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
James Leg
dB's, Utrecht
20:00
Guthrie Govan Materclass
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pom Poko
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
Témé Tan
Botanique, Brussel
20:00
Stathe Sessie: Sheewawah
Stathe, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
The High Kings
De Oude Kerk Scheveningen, Scheveningen
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal