Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lotto Arena
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
De Helling
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
De Muze
Noordwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Café Plantage
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Cacaofabriek
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
21:00
Cafe de Ruimte
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 29 november 2017
The War On Drugs
Lotto Arena, Antwerpen
22:00
Joyce Wrice
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pom Poko
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
20:00
STUFF.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Y'akoto
Paradiso, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Enter Shikari
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nordic Giants
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 30 november 2017
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:45
De Dijk
Hedon, Zwolle
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Klooster, Woerden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Sjaak Bral
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maaspoort, Venlo
Big One: Tribute to Pink Floyd
Grenswerk, Venlo
Sue the Night
De Helling, Utrecht
20:00
Tim Dawn
EKKO, Utrecht
19:45
Eek-A-Mouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Parov Stelar
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Steven & The Desciples of Soul
013, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Blues Brothers
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leonie Meijer - Hier.
Dok6, Panningen
Claudia de Breij - Nu
De Muze, Noordwijk
19:45
Jeangu Macrooy
Doornroosje, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sväva
De Spot, Middelburg
My Baby
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Trash bluesrockband
Café Plantage, Leiden
20:00
Folk Road Show
Gebr. De Nobel, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Nits
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Celine Cairo
Vorstin, Hilversum
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Cacaofabriek, Helmond
André Manuel - De Onzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Michael Prins
Patronaat, Haarlem
Normandie / William Ryan Key
Patronaat, Haarlem
20:00
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Patronaat, Haarlem
20:00
The Living Eyes
Vera, Groningen
Rondé + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
21:00
Nora Fischer & Marnix Dorrenstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
20:15
Mariza
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mister and Mississippi
Effenaar, Eindhoven
20:15
Danny Vera
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Navarone
Paard, Den Haag
Albert Hammond Sr.
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Niveau 4
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:00
Klub Bulk
Mezz, Breda
Dope D.O.D.
Mezz, Breda
20:00
Elliott Brood
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
The Mysterons
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Kift
Luxor Live, Arnhem
Saint Jhn
Kavka, Antwerpen
Het Zesde Metaal
De Roma, Antwerpen
21:00
Molino
Cafe de Ruimte, Amsterdam
Parcels
Bitterzoet, Amsterdam
Kali Uchis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Carol Might Know + Purpuss
Volta, Amsterdam
20:30
Dave Holland / Kevin Eubanks / Obed Calvaire
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Zijlstra / Tjitske Jansen - Nieuws van twee kanten
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Sarah-Jane
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ciaran Lavery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mooon
Sugar Factory, Amsterdam
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
2Cellos
AFAS Live, Amsterdam
Michael Malarkey
Melkweg, Amsterdam
Denzel Curry
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Gaan we katten?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
P60, Amstelveen
20:00
Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Call It Off
Fluor, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere